Reklama

Rośnie scena na Sylwestrową Moc Przebojów. Można już wykupić miejsce parkingowe w Parku Śląskim

fot. Tomasz Żak/UMWŚ.

Redakcja
Pierwsze ogłoszenia w związku z Sylwestrową Mocą Przebojów na Stadionie Śląskim. Można kupować już bilety na jeden z czterech parkingów w Parku Śląskim. Na razie chętni zapłacą mniej.

Podczas pierwszego sylwestra z Polsatem na Stadionie Śląskim wystąpią znane gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Będzie można usłyszeć i zobaczyć m.in. Marylę Rodowicz, Michała Szpaka, Sławomira, Enej, Ewę Farnę, Cleo, Ewelinę Lisowską, Grzegorza Hyżego i zespół Feel. Od początku grudnia trwają przygotowania do imprezy. Już teraz można zobaczyć na murawie stadionu scenę, która będzie ważyła ok. 300 ton. – Na początku prac musieliśmy odpowiednio zabezpieczyć bieżnię i część murawy. Na trzy dni przed sylwestrową zabawą przykryjemy całą murawę, tak jak już miało to miejsce podczas koncertu. Na razie wszystko idzie zgodnie z harmonogramem – mówi Michał Sokołowski z Music Company, która jest organizatorem imprezy.

Stadion pomieści ok. 60 tys. widzów. Goście będą mogli zaparkować w 4 strefach wyznaczonych na czas imprezy na terenie Parku Śląskiego. Teraz za miejsce parkingowe można zapłacić mniej, bo 20 zł. Promocja trwa do 31 grudnia, do godz. 16.00. Później bilet kosztować będzie już 30 zł. Można go kupić TUTAJ. Na sylwestrem na Stadionie Śląskim dojechać będzie można również komunikacją miejską. Wprowadzone mają zostać specjalne rozkłady jazdy, a Koleje Ślaskie będą miały więcej połączeń. Niebawem powstanie sylwestrowy niezbędnik, w którym znajdą się wszystkie istotne informacje na temat imprezy. Transmisja Sylwestrowej Mocy Przebojów 2018 w Polsacie rozpocznie się 31 grudnia o godz. 20.00.


Tagi:

Komentarze

  1. obywatel 19 grudnia, 2018 at 8:59 am - Reply

    Brawo Katowice.
    Wielki Stadion Slaski zasluguje na taka impreze.
    Komunikacja powinna byc tego dnia darmo

Dodaj komentarz

*
*