Reklama

Sprawca brutalnego pobicia namierzony przez internautów i zatrzymany przez policję

G. Ż.
Dzięki pomocy internautów, katowicka policja zatrzymała sprawcę pobicia 39-letniego mężczyzny. To 17-letni katowiczanin. Jest obecnie przesłuchiwany na komisariacie V. Nie wiadomo jeszcze jakie usłyszy zarzuty.

W czwartek policja opublikowała nagranie z monitoringu, na którym widać jak dwóch mężczyzn podchodzi do stojącego na skrzyżowaniu innego mężczyzny. Jeden z nich wyrywa mu torbę z butelkami i rzucą nią o ziemię. Drugi odkopuje torbę. Potem pierwszy napastnik wraca i kopie w twarz 39-latka. Ten upada i leży nieprzytomny. Do ataku doszło 12 lipca około godz. 21 na skrzyżowaniu ulic 1 Maja i Marcinkowskiego.

PRZECZYTAJ TEŻ: Mężczyzna został kopnięty w twarz. Policja szuka świadków [WIDEO]

Po tym jak nagranie z monitoringu pobliskiej firmy pojawiło się w internecie, policja dostała wiele zgłoszeń od internautów, którzy twierdzili, że poznają sprawcę. Część z tych informacji okazała się prawdziwa. Na podstawie zgłoszeń internautów, policja wytypowała i zatrzymała sprawcę. To 17-letni mieszkaniec Katowic. Jest przesłuchiwany. O zarzutach dla niego zdecyduje prokurator.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*