Reklama

Kolejny świetny miesiąc portalu Katowice24.info

Redakcja
Miło nam poinformować, że lipiec był drugim najlepszym miesiącem w historii portalu Katowice24.info. Stronę odwiedziło 75 000 tzw. unikalnych użytkowników, którzy zajrzeli do serwisu prawie 125 000 razy. Dziękujemy.

Lipiec i sierpień to już tradycyjnie miesiące, w których serwisy informacyjne osiągają znacznie gorsze statystyki niż w innych miesiącach. Po raz kolejny udowodniliśmy jednak, że jeśli ma się dobre i ciekawe tematy, które na dodatek są ciekawie podane, pora roku nie ma większego znaczenia.

W lipcu szczególną popularnością cieszyły się teksty o atakach kiboli w Bogucicach. Pisaliśmy o tym jako jedyni. Dotarliśmy do świadków, ujawniliśmy fakty, których nie chciała ujawniać policja. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie nasi czytelnicy. Wiele ciekawych tematów mamy właśnie od was. Obdarzacie nas coraz większym zaufaniem. Wiecie, że ważnych pytań nie zostawiamy bez odpowiedzi, a teksty na istotne tematy są u nas pogłębione. Tak jak np. wczorajszy tekst o tajnym sklepie z dopalaczami, który działa przy ul. Plebiscytowej 21. Takich spraw mamy na swoim koncie więcej.

Dzięki temu w lipcu mieliśmy dokładnie 74 849 unikalnych użytkowników, którzy odwiedzili serwis 124 271 razy i wykonali 173 512 odsłon. Jesteśmy dumni, że z miesiąca na miesiąc czytelników jest coraz więcej. Oczywiście, rekord z maja trudno będzie tak szybko pobić, ale dla nas najważniejszy jest stały wzrost popularności serwisu i zwiększenie zaangażowania czytelników. Trzeba przy tej okazji dodać, że nasz fanpage na Facebooku obserwuje już prawie 17 000 osób, na Twitterze śledzi nad pół tysiąca osób, a do newslettera zapisało się ponad 650 subskrybentów. Jeszcze raz dziękujemy i prosimy o więcej.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*