Reklama

Rekordowe wyniki portalu Katowice24.info

Redakcja
Miło nam poinformować, że maj był rekordowym miesiącem dla portalu Katowice24.info, zarówno pod względem liczby użytkowników, jak i wizyt i odsłon. To kolejny dowód na to, że zainteresowanie dobrymi, ciekawymi, rzetelnymi i szybko podanymi treściami ciągle rośnie.

Nie będziemy ukrywać, że wpływ na tak dobry wynik portalu miała sprawa dziewczyn pociętych w centrum Katowic rozbitą butelką. Kiedy ujawniliśmy tę bulwersującą sprawę, zainteresowały się nią wszystkie media. Czytelnicy z całej Polski szukali nowych informacji właśnie u nas, a my ich dostarczaliśmy.

Ale nie tylko ten jeden temat przysporzył nam nowych czytelników. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszyły się dwa pierwsze odcinki cyklu „Zamieszkaj w Katowicach”. Niezmiennie chętnie czytacie też nasze zapowiedzi weekendowych wydarzeń i „Zbitą Śmietankę”.

To wszystko złożyło się na świetne statystyki, które utwierdzają nas w tym, że to co robimy, robimy dobrze. Czas więc na liczby. W maju serwis Katowice24.info odwiedziło 180 735 unikalnych użytkowników, którzy byli na stronie łącznie 245 721 razy i wykonali 309 451 odsłon. Jak zawsze dodamy, że w przeciwieństwie do większości portali, nie „nabijamy” sobie odsłon np. galeriami zdjęć, z których obejrzenie każdego powoduje przeładowanie strony. Zbyt cenimy czas i komfort naszych czytelników.

Dziękujemy, że jesteście z nami już od roku, czytacie, komentujecie, lajkujecie, udostępniacie i zapisujecie się do naszego newslettera. W krótkim czasie stworzyliśmy najlepszy serwis o Katowicach, ale nie byłoby to możliwe, gdyby nie czytelnicy. Dziękujemy raz jeszcze.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*