Reklama

Rozpoczynamy program „Kliknij zniżkę”. Mamy dla was produkty i usługi w niższych cenach

Redakcja
To program jakiego na Śląsku jeszcze nie było. Chcemy, żeby korzystali na nim wszyscy. Nasi partnerzy, którzy zdobędą nowych klientów i nasi czytelnicy, którzy będą mogli kupić coś w znacznie niższej cenie. Ruszamy z programem „Kliknij zniżkę”. Naszym pierwszym partnerem został salon kosmetyczny Estetique z Katowic, który oferuje na wybrane usługi od 25 do nawet 50% zniżki.

Program „Kliknij zniżkę” to idea, która przyświecała nam od początku tworzenia portalu. Chcieliśmy dać lokalnym firmom możliwość zdobycia niewielkim kosztem nowych klientów spośród naszych czytelników. Zasada jest prosta. Na stronie głównej portalu po prawej stronie znajduje się czerwona, pulsująca ikona programu „Kliknij zniżkę”. Po kliknięciu, użytkownik zostanie przeniesiony na stronę programu. Tam znajdują się logotypy firm biorących udział w akcji. Przy każdym jest informacja na temat oferowanej zniżki i produktu/usługi, której ona dotyczy. Jeśli użytkownik chce skorzystać z którejś z ofert, musi kliknąć na znajdujący się przy niej przycisk. Ostatnim krokiem jest podanie adresu mailowego, na który ma przyjść kod. Z tym kodem (wydrukowanym lub w formie elektronicznej) trzeba się potem zgłosić do firmy, biorącej udział w programie. Wcześniej, trzeba się oczywiście umówić. Pobranie kodu nie jest równoznaczne ze skorzystaniem z oferty. Od dnia otrzymania kodu, użytkownik ma dwa miesiące na skorzystanie z niego.

Naszym pierwszym partnerem został salon kosmetyczny Estetique, który mieści się przy ul. Dąbrowskiego 2 w Katowicach. W swojej ofercie ma m.in. zabiegi pielęgnacji dłoni i stóp, twarzy, masaże czy laseroterapię. Dla naszych czytelników salon przygotował duże zniżki. W programie „Kliknij zniżkę” manicure hybrydowy OPI kosztuje 50% mniej, a pedicure hybrydowy OPI 25% mniej. Żeby skorzystać z promocji, trzeba pobrać kod zgodnie z zasadami opisanymi powyżej.

Wkrótce do programu dołączą kolejne firmy. Wszelkie informacje o zasadach uczestnictwa w programie dostępne są w zakładce „Reklama” na stronie głównej portalu Katowice24.info. Firmy zainteresowane przystąpieniem do programu, informacje mogą też uzyskać pod nr telefonu 606-308-983.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*