Reklama

Samochód w zamian za płacenie podatków w mieście

Redakcja
Już po raz trzeci Sosnowiec zorganizował loterię, w której mogły wziąć udział osoby płacące w tym mieście podatki. Dziś jej zwyciężczyni odebrała samochód – Toyotę Aygo.

Loteria Samochód za PIT – rozlicz podatek w Sosnowcu ma być sposobem na przyciągnięcie mieszkańców, a przynajmniej zwiększenie kwoty wpływów podatkowych. W Sosnowcu, podobnie jak w winnych większych miastach, wiele osób mieszka, ale podatek dochodowy płaci w miejscu zameldowania.

W ostatniej edycji loterii mogły wziąć udział osoby, które na dzień 31 grudnia 2018 roku wskazały Sosnowiec jako miejsce zamieszkania oraz rozliczyły podatek dochodowy w sosnowieckim urzędzie skarbowym. Nagrodą główną był samochód. Dodatkowymi: 5 tabletów oraz 5 rowerów. Szczęśliwym zwycięzcą nagrody głównej została pani Jolanta, która odebrała dzisiaj samochód. – Brałam udział także w dwóch poprzednich edycjach, ale szczęście uśmiechnęło się do mnie w tym roku. Bardzo się cieszę z takiej niespodzianki. To prezent wprost na imieniny. Na razie nie mam jeszcze prawa jazdy, ale już jestem w trakcie kursu, więc niebawem mam zamiar wsiąść do mojego pięknego auta  – powiedziała zwyciężczyni.

W tegorocznej edycji loterii wzięły udział 4373 osoby, z których 737 rozliczyło się w Sosnowcu po raz pierwszy. Dzięki tym ostatnim do budżetu miasta wpłynęło ponad 700 tysięcy złotych.

Wszystkie nagrody w loterii ufundował urząd miejski.


Tagi:

Komentarze

 1. Michał 30 czerwca, 2019 at 6:26 am - Reply

  Pracuje i zarabia w Katowicach,
  a płaci podatki u Siebie.
  To dla tego tyle osiedli i mieszkań pod wynajem.
  A ludność Katowic maleje z roku na rok.

 2. Gorol 28 czerwca, 2019 at 5:52 pm - Reply

  A heca taka, że robi w KATO….buhahahah

Dodaj komentarz

*
*