Reklama

Rozwalił szybę i kopał w drzwi samochodu na DTŚ-ce. Policja szuka agresora

Łukasz Kądziołka
Na Drogowej Trasie Średnicowej agresywny kierowca zajechał drogę innemu kierowcy, wysiadł z auta, a następnie kopał w drzwi samochodu i rozbił szybę. Katowiccy policjanci szukają sprawcy.

Agresor na Drogowej Trasie Średnicowej w Katowicach. Do bardzo niebezpiecznej sytuacji doszło kilka dni temu, 7 października, ale wczoraj nagranie przedstawiające mężczyznę atakującego samochód trafiło do sieci i rozeszło się bardzo szeroko. Widać na nim furiata, który rękami i nogami okłada stojący w korku samochód. Ten korek najprawdopodobniej spowodował sam agresor. Jak mówi mł. asp. Łukasz Kloc, oficer prasowy katowickiej komendy, ze wstępnych ustaleń wynika, że jadący samochodem marki Volkswagen w kierunku Chorzowa mężczyzna zajechał drogę kierowcy volvo i zaczął zwalniać, a następnie zatrzymał się.

Resztę widać na nagraniu. Agresor podszedł do volvo, które zatrzymało się za nim. Wybił tylną szybę w aucie oraz kopał w drzwi. Kierowcy volvo nic się nie stało. Zgłosił to dzień później na policji w Sosnowcu. Policjanci z komisariatu VII w Katowicach, bo do zdarzenia doszło na wysokości os. Tysiąclecia, na razie prowadzą tę sprawę pod kątem zniszczenia mienia. Jednak możliwe, że na tym się nie skończy. – Będzie rozpatrywane poszerzenie postępowania o wykroczenia drogowe. Samo zajechanie i wyhamowanie pojazdu stworzyło zagrożenie w ruchu drogowym – mówi mł. asp. Kloc.

Na razie nie jest pewne, dlaczego agresor rzucił się na samochód. Do policji zgłosił się świadek ataku. Z jego relacji wynika, że kierowca volkswagena miał prowadzić samochód w niebezpieczny i agresywny sposób. Na razie sprawcy nie udało się namierzyć.


Tagi:

Komentarze

 1. Kicek 12 października, 2022 at 10:15 am - Reply

  Ja to sprawcy na razie nie udało się namierzyć?
  Nasze dzielne zuchy mają jak na tacy nr rej. auta agresora.
  Po nitce do kłębka. W czym problem?

 2. Hannes 11 października, 2022 at 12:15 pm - Reply

  To po prostu sÓweren naśladujący swoich wodzów: chamskich, prostackich i czujących się absolutnie bezkarnie.
  Czego nie rozumiecie?

Dodaj komentarz

*
*