Reklama

Rap, klubowa scena do rana i finał w Dolinie Trzech Stawów. Zbliża się festiwal Tauron Nowa Muzyka

Fot. Damian Kramski.

Ł. K.
Najpierw mocne basowe uderzenie, a następnie dwa dni intensywnej zabawy i zakończenie bezpłatną imprezą. Coraz bliżej Tauron Nowa Muzyka. Bilety 3-dniowe na 17. edycję jednego z dwóch największych festiwali w Katowicach są na wyczerpaniu.

Festiwal Tauron Nowa Muzyka powraca do pełnej formuły. Na razie organizatorzy stopniowo dawkują informacje i nie zamknęli jeszcze długiej listy artystów. W tym momencie skład 17. edycji to już 30 artystów. Jak zwykle będzie różnorodnie i intensywnie. Festiwal rozpocznie się 21 lipca w Walcowni Cynku od koncertu The Bug, którego ostatni album „Fire” w zeszłym roku okupował zestawienia najlepszych płyt wydanych w 2021. Później czekają na uczestników dwie długie festiwalowe noce w strefie kultury. Od rapu, jazzu, przez techno, house i inne klubowe gatunki. W dniach 22-23 lipca wystąpią m.in. Moderat, The Cinematic Orchestra, Andy Stott, CATNAPP, HVOB i Skream. Będzie też duża reprezentacja polskiego hip-hopu. Od weteranów, czyli Fisz Emade po wschodzące gwiazdy jak Szczyl czy Zdechły Osa i Tymek. Mocne klubowe uderzenie zapewnią .VRIL, Donatto Dozzy, Kollektiv Turmstrasse, Lorenzo Raganzini i Rival Consoles. Na razie znany jest program Club Stage, czyli sceny, która zapewnia zabawę do rana. Więcej szczegółów TUTAJ. Festiwal zakończy się Fajrantem, czyli darmową imprezą w Dolinie Trzech Stawów na Sztauwajerach.

W sprzedaży pozostają karnety trzydniowe w cenie 429 zł, obejmujące koncert otwarcia oraz karnety dwudniowe (399 zł) i bilety jednodniowe (89 zł -koncert otwarcia, 229 zł – koncerty w strefie kultury). Można je nadal kupić online na stronie festiwalu oraz na Going, eBilet i Ticketmaster. Więcej TUTAJ.


Tagi:

Komentarze

  1. Thor 6 lipca, 2022 at 2:17 am - Reply

    Czekamy! Świetny lineup!

  2. Sk 5 lipca, 2022 at 8:23 pm - Reply

    Cennik kosmos podobno ludzie nie mają kasy itp.a tu prawie wszystkie bilety sprzedane !!!??? A podobno nie mają ludzie na spłatę kredytu hipotecznego he he kłamstwo goni kłamstwo w mediach !!!

Dodaj komentarz

*
*