Reklama

Festiwal Tauron Nowa Muzyka ogłasza pierwszą artystkę

Ł. K.
Muzyka klasyczna, elektroniczna oraz awangarda i gotyk jednocześnie. Tak brzmi pierwsza artystka, która wystąpi na Tauron Nowa Muzyka 2020. Koncert Soap&Skin w NOSPR otworzy 15. edycję festiwalu. Ruszyła sprzedaż karnetów trzydniowych.

Austriacka artystka łączy różne role. Anja Franziska Plaschig jest wokalistką, multiinstrumentalistką, producentką i kompozytorką. W Katowicach wystąpi na koncercie otwarcia Tauron Nowa Muzyka pod pseudonimem Soap&Skin. – Od dawna chcieliśmy zaprosić Soap&Skin na Tauron Nowa Muzyka Katowice i cieszymy się, że wreszcie stanie się to możliwe. Słuchaliśmy ją na żywo podczas oszałamiającego koncertu w Elbphilharmonie w sierpniu w Hamburgu. Zapis występu jest także w internecie. Jesteśmy pewni, że koncert Soap&Skin w siedzibie NOSPR także będzie wielkim wydarzeniem  i niesamowicie emocjonującym przeżyciem dla jej polskich fanów – mówi Adam Godziek organizator festiwalu z More Music Agency. Nagrania Soap&Skin to wysmakowane i wyciszone kompozycje, łączące tradycje klasyczne z muzyką elektroniczną, gotykiem, awangardą i piosenką autorską. Artystka wystąpi w Katowicach 11 czerwca 2020 roku.

Razem z pierwszym ogłoszeniem ruszyła sprzedaż karnetów 3-dniowych, które obejmują koncert otwarcia festiwalu. Są one dostępne w cenie 299 zł do wyczerpania puli. 15. edycja festiwalu Tauron Nowa Muzyka potrwa od 11 do 14 czerwca. Ostatni dzień festiwalu, podobnie jak w tym roku, będzie darmowy. W Dolinie Trzech Stawów, a dokładniej na Sztuwajerach, odbędzie się wtedy całodzienna impreza otwarta dla mieszkańców. Więcej informacji o biletach można znaleźć TUTAJ.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*