Reklama

Tauron Nowa Muzyka odwołany. Bilety można zachować na przyszły rok

Redakcja
Tauron Nowa Muzyka nie odbędzie się za dwa dni, ani za dwa miesiące. Organizatorzy podjęli decyzję, która można było przewidzieć dużo wcześniej. Festiwal Tauron Nowa Muzyka 2020 został odwołany w tym roku, ale bilety nie tracą ważności.

Gdyby nie było epidemii, Tauron Nowa Muzyka rozpocząłby się za dwa dni. Najpierw, w kwietniu, termin festiwalu przeniesiono z połowy czerwca na koniec sierpnia. Jednak od jakiegoś czasu można było się spodziewać, że wydarzenie tym razem nie dojdzie do skutku. Organizatorzy długo czekali z tą decyzją, ale ostatecznie dzisiaj poinformowali o odwołaniu w tym roku festiwalu. Po raz pierwszy odbędzie się jego zdalna wersja – TNMK.online. W podanym wcześniej sierpniowym terminie będzie można za darmo zobaczyć koncerty i klubowe wydarzenia. Artyści będą występowali na żywo m.in. w NOSPR, Walcowni, Muzeum Śląskim. Występy mają być transmitowane w sieci między 27 a 30 sierpnia.

Osoby, które już kupiły karnety i bilety na tegoroczną edycję festiwalu, mogą je zachować na przyszły rok. Jak zapowiadają organizatorzy, Tauron Nowa Muzyka powróci w pierwszy weekend czerwca 2021 roku. Wezmą w niej udział wszyscy dotychczas ogłoszeni artyści ogłoszeni na tę edycję, w tym Underworld i The Streets. Ta przyszłoroczna ma się odbyć w dniach 3-6 czerwca 2021 roku. Każda osoba, która nabyła karnet lub bilet i nie może wziąć udziału w festiwalu w nowym terminie, ma prawo zwrócić go w miejscu nabycia. Natomiast już od dzisiaj ruszyła sprzedaż biletów na przyszły rok.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*