Reklama

PwC rozwija swoje biuro w Katowicach. Firma chce zatrudnić 300 osób

G. Ż.
Jedna z największych na świecie firm doradczych rozbudowuje swoje biuro w Katowicach. PwC zajmie dodatkowe dwa piętra w biurowcu Silesia Business Park. Firma planuje zatrudnienie 300 nowych pracowników, którzy dołączą do tysiąca już pracujących w Katowicach.

PwC był pierwszym i największym najemcą budynku A Silesia Business Park. Po podpisaniu umowy najmu kolejnych 2000 m kw. budynek będzie w pełni wynajęty.

W Katowicach od siedmiu lat działa Centrum Usług Wspólnych PwC. Zajmuje się obsługą firm z globalnej sieci firmy w różnorodnych obszarach, w tym w zakresie audytu finansowego, podatków i usług działów wewnętrznych. W 2014 roku firma wprowadziła się do kompleksu Silesia Business Park, wynajmując ponad połowę pierwszego z czterech planowanych budynków. Do tej pory w biurach spółki przy ulicy Chorzowskiej pracę znalazło już ponad 1 000 osób.

W naszym Centrum Usług Wspólnych tylko do końca tego roku zamierzamy zatrudnić dodatkowo co najmniej 200 osób, a w kolejnych etapach ponad 100. Do pracy szukamy przede wszystkim osób ze znajomością języków angielskiego i niemieckiego, otwartych na zdobywanie nowych umiejętności i pracę w międzynarodowym środowisku – mówi Paweł Mleczko, dyrektor Service Delivery Center PwC w Katowicach i Opolu.

Spółki PwC w Polsce zatrudniają już ponad 3 500 pracowników. W tej chwili PwC zajmuje przy ul. Chorzowskiej 9 200 m kw. i jest jednym z największych najemców biur Skanska w Polsce.

Obecnie Skanska pracuje nad trzecim budynkiem Silesia Business Park, który zostanie oddany do użytku do końca tego roku.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*