Reklama

Prace na torach przy ul. Kościuszki. Będą utrudnienia

Redakcja
Tramwaje Śląskie rozpoczynają prace na ul. Kościuszki. W najbliższych dniach będą występowały nocne utrudnienia dla pasażerów komunikacji miejskiej. Tramwaje nie pojadą do Brynowa.

Dzisiaj w nocy rozpoczną się zaplanowane prace utrzymaniowe w rejonie przystanku Brynów Słowików. Przez kilka najbliższych dni pasażerowie komunikacji miejskiej muszą liczyć się z utrudnieniami. W nocy z 12 na 13 i z 13 na 14 września nastąpią poniższe zmiany w organizacji ruchu tramwajowego:
linia 6 kursować będzie na trasie Chorzów Batory Zajezdnia – Katowice Plac Miarki – Zawodzie Centrum  Przesiadkowe,
linia 16 kursować będzie na trasie Siemianowice Plac Skargi – Katowice Plac Miarki – Zawodzie Zajezdnia.
Te zmiany mają obowiązywać w godzinach 00.02 – 4.13. Podobne utrudnienia szykują się kolejnej nocy, czyli ze środy na czwartek (14-15 września). Wtedy te same linie również będą dojeżdżały do Zawodzia, ale w godzinach 00.14 – 4.21.

W zamian uruchomiona zostanie tymczasowa linia autobusowa nr 54 kursująca na trasie Katowice Plac Miarki – Brynów Centrum Przesiadkowe, która będzie obsługiwała przystanki zlokalizowane z lewej strony (kierunek Brynów Centrum Przesiadkowe). Wszystkie szczegóły można znaleźć TUTAJ.

Trasa autobusu nr 54:
Katowice Plac Miarki – Katowice Jordana – Katowice Stadion AWF – Katowice Kościuszki Szpital – Katowice Kościuszki Basen – Brynów Zgrzebnioka – Brynów Gawronów – Brynów Drozdów – Brynów Słowików – Brynów Centrum Przesiadkowe.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*