Reklama

Potrącenie na torach w Katowicach. Mężczyzna przechodził w niedozwolonym miejscu

Redakcja
Potrącenie na torach w Katowicach-Piotrowicach. Doszło do niego po godz. 11 w rejonie ul. Grottgera. Występują poważne utrudnienia w ruchu pociągów.

Jak informuje katowicka policja, 75-letni mężczyzna przechodził przez tory w niedozwolonym miejscu. Został potrącony przez pociąg relacji Katowice-Tychy Lodowisko. Przeżył i z ogólnymi obrażeniami został przewieziony do szpitala.

Kolejne pociągi na trasie Katowice – Tychy Lodowisko są odwoływane. Jeden został skierowany na trasę okrężną przez Kostuchnę, z pominięciem stacji Katowice Piotrowice i Katowice Podlesie. Inne kursują w rejonie miejsca potrącenia po jednym torze.

ZTM honoruje bilety Kolei Śląskich na trasie Katowice – Tychy.


Tagi:

Komentarze

  1. dan 5 marca, 2024 at 8:31 am - Reply

    Wąsaty specjalista do spraw bezpieczeństwa zajmie się tym. Metra co prawda nie ma i nie będzie, ale zlikwiduje się ponownie tory, żelazo pójdzie na złom, ktoś na likwidacji świetnie zarobi.

  2. Parkingowy 5 marca, 2024 at 12:50 am - Reply

    Przejazd kolejowy na końcu Jankego był bez sensu zamknięty godzinami mimo, że pociąg stał dobre 100 metrów w bok i w ogóle nie kolidował. Bezradna dróżniczka namawiała pieszych do omijania zapór. Co za dziadostwo…

  3. TW Bolek 4 marca, 2024 at 3:04 pm - Reply

    kolejny głuchy i ślepy, selekcja naturalna

Dodaj komentarz

*
*