Reklama

Planszówki po raz kolejny w Spodku. Będzie ponad 600 gier do wypróbowania

Redakcja
Dwa dni, kilkudziesięciu wystawców i kilkaset planszówek. Tak zapowiada się weekend w Spodku. Po raz kolejny odbędzie się impreza Planszówki w Spodku. To atrakcje zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Poprzednie edycje Planszówek w Spodku cieszyły sie dużą popularnością. W tym roku oferta ma być na tyle bogata, że oprócz Spodka obejmie też hol sąsiedniego Międzynarodowego Centrum Kongresowego, gdzie zlokalizowane będzie wejście dla uczestników.
Tym razem pojawi się około 50 stoisk wystawców i wydawców z całej Polski. Spodek wypełni się setkami planszówek, bo będzie można pograć w ponad 600 tytułów. To pozycje skierowane do różnych odbiorców. Będą proste gry imprezowe, klasyczne pozycje dla rodzin i zaawansowane strategie. W planach są prezentacje nowości wydawniczych, games room na płycie Spodka, turnieje z nagrodami, prelekcje i sesje RPG. Możliwe, że część gości wyjdzie z imprezy z nowymi grami, ponieważ czekają na nich promocje i wyprzedaże.

Impreza potrwa od 10.00 do 20.00 w sobotę i w niedzielę w godz. 11.00-19.00. Bilety w cenie od 20 zł / 30 zł (jednodniowe: ulgowe/normalne) oraz 30 zł i 50 zł (dwudniowe: ulgowe/normalne) dostępne są TUTAJ oraz przy wejściu (możliwość płatności gotówką, kartą i BLIKiem). Bilety ulgowe przysługują dzieciom do 18. roku życia, emerytom i rencistom (za okazaniem dokumentu potwierdzającego wiek) oraz osobom z orzeczeniem o niepełnosprawności. Wstęp dla dzieci do 6. roku życia jest bezpłatny. Więcej o imprezie TUTAJ.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*