Reklama

Pijany pojechał na zakupy do Silesia City Center. Na wyjeździe został zatrzymany

Redakcja
Pojechał na zakupy do Silesia City Center po wypiciu alkoholu. Pijany mężczyzna za kierownicą został przyłapany na gorącym uczynku przez policjantów po cywilu.

Policyjne małżeństwo z Komendy Miejskiej Policji w Świętochłowicach zatrzymało w czasie wolnym nietrzeźwego kierowcę. Para w miniony piątek wybrała się na zakupy do Silesia City Center.  Na parkingu funkcjonariuszka i funkcjonariusz zauważyli kompletnie pijanego mężczyznę, który stał przy nieprawidłowo zaparkowanym samochodzie. Mężczyzna wsiadł do auta marki Peugeot, uruchomił pojazd i ruszył z miejsca. Policjanci natychmiast ruszyli za nim. Przy wyjeździe policjant wybiegł z samochodu i zabrał kierowcy klucze ze stacyjki. Jego żona chwyciła za kierownicę i zablokowała możliwość ucieczki.Na miejsce przyjechał wezwany patrol katowickiej drogówki, który wykonał dalsze czynności. Badanie alkomatem wykazało w organizmie 48-latka ponad 2,5 promila alkoholu. Za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości grozi mu wysoka grzywna oraz do 2 lat więzienia.


Tagi:

Komentarze

 1. Miko 21 grudnia, 2022 at 8:52 am - Reply

  Takich SKu…nów powinno się permanentnie pozbawiać prawa jazdy.

  • WojZ 21 grudnia, 2022 at 3:02 pm Reply

   to będzie jeździł bez prawa jazdy jak Kraśko z TVNu przez kilka lat.

 2. Sk 21 grudnia, 2022 at 6:07 am - Reply

  brawo dla policji za reakcję po służbie!!!

 3. Jan z Podlasia 20 grudnia, 2022 at 7:07 pm - Reply

  Na bank SO lub SBL. SMI co prawda od Mikołowa wali lewym pasem, bo pewnie w Mikołowie dróg wielopasmowych nie posiadają. Ale takich numerów to nie odwalają. 😛

Dodaj komentarz

*
*