Reklama

Niektórzy oddają bilety na Fest Festival za darmo, bo nie przyjedzie główna gwiazda

Łukasz Kądziołka
Największa lub na pewno jedna z głównych gwiazd nie przyjedzie na Fest Festival w Parku Śląskim. Wu-Tang Clan odwołał koncert w Chorzowie. Po tej informacji pojawiła się fala krytyki. Niektórzy żądają zwrotu pieniędzy za bilet, a niektórzy chcą oddać go za darmo.

Informacja o odwołaniu koncertu głównej gwiazdy Fest Festivalu wywołała większe poruszenie niż ogłoszenie, że do Chorzowa przyjedzie Wu-Tang Clan.

Z wielką przykrością musimy ogłosić, że koncert Wu-Tang Clan został odwołany. W ostatnich dniach otrzymaliśmy informację, że część grupy zmieniła plany na najbliższe dni, co skutkowałoby przyjazdem tylko części zespołu. Zostały podjęte próby zmiany stanowiska artystów zarówno z naszej strony, jak i managementu. Sytuacja zbiegła się również z problemami osobistymi pozostałych członków. W świetle wszystkich zdarzeń w ostatnich godzinach otrzymaliśmy informację o oficjalnym odwołaniu koncertu” – napisali w czwartek organizatorzy. Dzień przed zaplanowanym koncertem.

Od wczoraj post na stronie wydarzenia ma już 800 komentarzy. Większość z nich jest bardzo krytyczna. Wiele osób chciało wziąć udział w imprezie tylko z powodu występu hiphopowej legendy z Nowego Jorku. Niektórzy specjalnie zamierzali przyjechać lub już przyjechali na koncert Wu-Tang Clan w Chorzowie z drugiego końca Polski albo zza granicy.
Dlatego od razu obok negatywnych komentarzy pojawiły się też ogłoszenia o chęci sprzedaży biletu. Część komentujących deklarowała także, że może oddać bilet na festiwal za darmo. Jeszcze inni zaczęli żądać od organizatora zwrotu pieniędzy. Jednak nie wiadomo, czy uda się je odzyskać. Zgodnie z informacją podaną w regulaminie Fest Festival, “zwrot lub zamiana biletów możliwy jest tylko w wypadku odwołania Imprezy lub w wypadku znaczącej zmiany programu Imprezy, znaczącej zmiany miejsca Imprezy lub terminu odbycia się Imprezy. W takim przypadku Organizator każdorazowo ogłasza informację o możliwości i terminach zwrotu biletów“. Informacji takiej organizator nie ogłosił. Prawdopodobnie odwołany koncert Wu-Tang Clan potraktowano jako nieznaczącą zmianę w programie. Organizator, agencja Follow The Step z Warszawy, nie odpowiedziała na nasze pytania dotyczące zwrotu pieniędzy.

Fest Festival w Parku Śląskim rozpoczął się dzisiaj i potrwa do niedzieli, do godziny 12.00. Wu-Tang Clan miał wystąpić w piątek o godz. 22.00. Grupę zastąpi na scenie raper Schoolboy Q.


Tagi:

Komentarze

 1. 12 24 sierpnia, 2019 at 10:02 pm - Reply

  Należy sie zgłosić do oragnizatora w formie pisemnej/e-mail – otrzymałem informację że oraganizator zwróci CAŁĄ kwotę za wczorajszy bilet na rachunek bankowy

  • Paweł 28 sierpnia, 2019 at 5:32 pm Reply

   możesz wysłać maila bo ja dostałem maila o braku zwrotów

 2. P Śl 24 sierpnia, 2019 at 12:55 pm - Reply

  Ten ich regulamin jest raczej nic niewarty, bo jeśli ktoś kupił bilet specjalnie na jakiś zespół, a takiego zespołu nie będzie to grzecznie zwracają pieniążki, bo to ich problem, a nie kupującego. “Towar (a w zasadzie usługa) niezgodny z umową” i nie ma żadnego ale. Sformułowanie znacząca zmiana też jak rozumiem nie jest w żaden sposób zdefiniowane. A jeśli to główna gwiazda to zdecydowanie można mówić o znaczącej zmianie.

 3. Łukasz 23 sierpnia, 2019 at 11:58 pm - Reply

  to zwykli złodzieje – oszukali ludzi – pewnie z warszawki – znaleźli sobie jeleni …

 4. Tom 23 sierpnia, 2019 at 10:50 pm - Reply

  Zabawni przebierancy…Pewnie z Ariadna Grande maja jakas chalture do odwalenia to mieli jasny wybor…

 5. Ss 23 sierpnia, 2019 at 5:34 pm - Reply

  Normalna zagryfka organiztorow dobrze wiedzieli ze nie bedzie wu tang Klan.A bilety sie sprzedaly hehe

Dodaj komentarz

*
*