Reklama

Nastolatka pobita przez trzy kobiety na przystanku autobusowym w Katowicach

Łukasz Kądziołka
Dziewczyna czekała na autobus i została nagle zaatakowana przez 3 młode kobiety. Pobiły ją i wsiadły do autobusu. Policjanci szukają podejrzanych i proszą o pomoc.

Nastolatka z Siemianowic Śląskich wracała z zakupów w Silesia City Center. Razem z dwiema koleżankami czekała na autobus na przystanku Józefowiec Ściegiennego. Po drugiej stronie ulicy, również na przystanku, stały trzy młode kobiety. Wracały z pobliskiego lokalu przy ul. Kotlarza i prawdopodobnie były pod wpływem alkoholu. W pewnym momencie zaczęły krzyczeć do nastolatek, że nie są u siebie. W końcu przeszły na drugą stronę. Zaczęły szarpać i okładać pięściami jedną z dziewczyn. Jej koleżanki wzywały pomocy, ale bezskutecznie. Kiedy nastolatka upadła, napastniczki wróciły na przystanek i pojechały autobusem w kierunku centrum Katowic. Poszkodowana z koleżankami wsiadły w autobus jadący do Siemianowic. Poszkodowana miała drobne obrażenia, m.in. skruszone zęby. Sprawa trafiła na policję.

Chociaż do pobicia miało dojść kilka miesięcy temu, 29 września ok. godz. 20.45, to policji nie udało się jeszcze namierzyć podejrzanych. Teraz wiadomo już jak wyglądają podejrzane. Policja prosi o pomoc wszystkie osoby, które mają informacje mogące pomóc w ustaleniu tożsamości kobiet widocznych na zdjęciach lub były świadkami tego zdarzenia. Można dzwonić pod numery tel.: 32/200-36-50, 32/200-36-87 lub pisać na adres e-mail: [email protected]. Policja gwarantuje anonimowość.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*