Reklama

Na przystankach pisał, żeby zabić jednego z polityków. Policja szuka mężczyzny ze zdjęcia

Redakcja
Mężczyzna zdewastował przystanki w Katowicach. Napisy udało się usunąć, ale w związku z ich treścią policja szuka widocznej na zdjęciach osoby.

Tuż przed wyborami parlamentarnymi, które odbyły się w połowie października, w Katowicach doszło do nawoływania do zbrodni zabójstwa. 26 września i 9 października nieznany sprawca zdewastował dwa przystanki. Mężczyzna pisał na wiatach przystankowych przy skrzyżowaniu ulic Bagiennej i Lwowskiej oraz przy ul. 1 Maja. Policja nie ujawnia dokładnej treści napisów, które udało się usunąć. Komenda miejska informuje jedynie, że ich autor nawoływał do zabicia jednego ze znanych polityków. Wizerunek podejrzewanego zarejestrował monitoring, a policjanci z V komisariatu policji w Katowicach szukają mężczyzny widocznego na zdjęciach.

Świadkowie zdarzenia, osoby mogące rozpoznać mężczyznę lub posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia jego tożsamości, proszone są o kontakt z policjantami z V komisariatu pod nr telefonu 47 851 37 00, 47 851 37 28 lub pod adresem e-mail: [email protected].


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*