Reklama

Mrozu, Grubson, Rubens i inni. Zbliża się urodzinowa impreza Katowic

Redakcja
Coraz bliżej imprezy Kocham Katowice. Z okazji 158. rocznicy nadania praw miejskich w strefie kultury wystąpią znani wykonawcy. Sobotni koncert urodzinowy połączy kilka gatunków muzycznych.

W tym roku przygotowanie repertuaru urodzinowego koncertu powierzono dwójce popularnych wykonawców. Za warstwę muzyczną imprezy w strefie kultury odpowiedzialni są Mrozu i Grubson. Ten pierwszy aktualnie ma swój czas na polskim rynku muzycznym, a drugi to raper z niedaleka, bo z Rybnika.

Razem zamierzają pomieszać kilka gatunków –  pop, r’n’b, rap, blues i rock. Wystąpią jeden po drugim, ale również staną razem na scenie. Mrozu ma wykonać razem z Grubsonem utwór tego drugiego i na odwrót. W urozmaiceniu repertuaru, w którym znajdą się również utwory śląskie w specjalnych aranżacjach oraz covery, pomogą zaproszeni goście. Będzie Małgorzata Ostrowska, Kuba Badach i Zalia. Wcześniej wystąpią jeszcze Szklane Oczy i Rubens. Podano już dokładną rozpiskę czasową sobotniej imprezy.

Scena i zaplecze wydarzenia zostaną ustawione na terenie parkingu A, powyżej siedziby NOSPR. Poza występami na scenie przygotowano też dodatkowe atrakcje. Powstanie strefa gastro i strefa dziecka, w której czekać będzie Teatr Gry i Ludzie z dmuchańcami, animacjami i wieloma innymi rozrywkami. Poniżej mapa terenu imprezy.

Wstęp i wszystkie atrakcje są bezpłatne. Występy na scenie rozpoczną się o godz. 17.00.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*