Reklama

Mężczyzna dźgał nożem swojego znajomego. Wcześniej został skazany za pobicie ze skutkiem śmiertelnym

Redakcja
Impreza w Załężu mogła zakończy się fatalnie dla 28-latka. Znajomy rzucił się na niego z nożem i dźgnął go kilka razy w klatkę piersiową. Usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa.

33-letniemu mężczyźnie przedstawiono zarzut usiłowania zabójstwa po tym, jak zaatakował nożem 28-latka. Wydarzyło się to w miniony weekend. W nocy z soboty na niedzielę grupa znajomych piła na podwórku. Po jakimś czasie część osób przeniosła się do mieszkania i około godz. 1.00 w nocy ktoś zaczął dobijać sie do drzwi. 33-latek domagał się, żeby wpuścić go do środka. Gdy 28-letni mężczyzna otworzył, starszy znajomy stał z nożem na klatce schodowej i natychmiast rzucił się na niego. Z policyjnych ustaleń wynika, że mężczyzna wielokrotnie ugodził go nożem w klatkę piersiową.

Służby zastały na miejscu obydwu rannych mężczyzn. Przewieziono ich do szpitala. 28-latek trafił od razu na blok operacyjny. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Napastnik został ranny w nogę podczas szarpaniny na klatce schodowej. Po opatrzeniu rany, ze szpitala przetransportowano go na policję. Po zebraniu materiału dowodowego podejrzanemu przedstawiono zarzut usiłowania zabójstwa. Sąd zadecydował o zastosowaniu wobec niego tymczasowego aresztowania na 3 miesiące.

Mężczyzna za swój czyn będzie odpowiadał w warunkach recydywy, gdyż w maju ubiegłego roku wyszedł z zakładu karnego, gdzie odbywał karę za pobicie ze skutkiem śmiertelnym.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*