Reklama

Kolejne zmiany przy budowie węzła drogowego w Piotrowicach

Redakcja
Wykonawca przebudowy skrzyżowania ulic Kościuszki i Armii Krajowej rozpoczyna kolejny etap prac. W związku z tym kierowcy muszą się liczyć z utrudnieniami i nową organizacją ruchu.

Tuż po świętach rozpocznie się przebudowa kanalizacji w ciągu ul. Armii Krajowej od skrzyżowania z ul. Kościuszki do ul. Małachowskiego (to kontynuacja prac po drugiej stronie ulicy, które były realizowane w ostatnich tygodniach). Dodatkowo wykonywane będą roboty związane z konstrukcją drogi, chodnika, przystanku autobusowego i sieci teletechnicznej.

Wyłączony z ruchu zostanie pas ruchu od Piotrowic do Ligoty. Objazd pozostanie na dotychczasowych zasadach. Fragment ul. Armii Krajowej będzie nadal jednokierunkowy, a kierowcy jadący od strony Ligoty będą prowadzeni objazdem ul. Małachowskiego. Ruch w kierunku Ligoty utrzymany będzie ul. Armii Krajowej.

Nowa organizacja ruchu będzie obowiązywać przez minimum 4 tygodnie. Dokładny termin uzależniony jest od warunków atmosferycznych oraz rozwoju sytuacji epidemicznej.

Prace budowlane przy skrzyżowaniu ulic Kościuszki  i Armii Krajowej trwają od początku 2018 roku i zakończą się w III kwartale tego roku.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*