Reklama

Kolejna nocna impreza w Fabryce Porcelany. Będą food trucki, kino i tańce

Ł. K.
Kolejna edycja to, jak poprzednio, kilkanaście samochodów z jedzeniem do wyboru. Jednak tym razem będzie też można kupić meble i ciuchy. Poza tym w Fabryce Porcelany wystąpią komicy i będzie można potańczyć przez całą noc.

Śląski Targ Nocny po raz trzeci w Fabryce Porcelany. W postindustrialnej przestrzeni już od piątku będzie można spróbować jedzenia serwowanego przez kilkanaście food truckowych ekip z całej Polski. Poza jedzeniem będą wystawcy z meblami i ubraniami. Jednak największym zainteresowaniem powinien cieszyć się stand up. Przed publicznością, w piątek i w sobotę o godzinie 20, wystąpią Jasiek Borkowski i Wojciech Fiedorczuk. Zaraz po nich będzie można zasiąść na leżaku i obejrzeć film w plenerowym kinie. Tym razem wyświetlony zostanie film pt. “Człowiek, który gapił się na kozy”. TO nie koniec piątkowych atrakcji. W Fabryce zagra też muzyka. Najpier na scenie zaprezentuje się Erith. Po niej tłum rozruszać mają DJ-e. Impreza w klimacie drum’n’bass potrwa od 23 do 5 rano.

Komediowo będzie w sobotę. Zaraz po występie komików, o godzinie 21, kolejny seans. Publiczność zobaczy francuski film “TAXI 4”. Przez cały czas czynne będą też foodtrucki.

Śląski Targ Nocny będzie otwarty dla gości w godz. 17-5 w piątek i od 17  do 2 w sobotę. Udział we wszystkich wydarzeniach jest bezpłatny. Więcej TUTAJ.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*