Reklama

Kolejki przed bankiem w Katowicach. Ludzie nie mieścili się w środku

Redakcja
Najpierw kolejki po paliwo, a dzisiaj po gotówkę. W Katowicach w jednym z banków tłum wciskał się do środka, ale nie wystarczyło miejsca dla wszystkich. Rozmawialiśmy z klientami.

Po wypłatę gotówki ustawiały się dzisiaj do banków w całym kraju długie kolejki. Katowice nie były wyjątkiem. Tu również ludzie masowo ruszyli po pieniądze. Choć kilka zapytanych przez nas osób twierdziło, że powodem ich wizyty w banku nie jest wojna w Ukrainie, to jednak z jakiegoś powodu postanowili przyjść właśnie dzisiaj. – Akurat mnie to nie dotyczy, ale widzę, że takie jest odczucie – mówi Jurek z os. Paderewskiego. W głównej siedzibie ING Banku Śląskiego ludzie nie mieścili się w środku. – Wczoraj były 3 kasy czynne i szybciej to szło – mówi inny klient.

W bankomatach już nie było gotówki, więc wszyscy musieli czekać na swoją kolej do wypłaty przy „okienku”. – Najgorsze, że jest tam przestrzeń ograniczona w środku, ale wszyscy się tam cisną. O pandemii już w ogóle nie mówimy – mówił pani Monika, która kolejki się nie spodziewała.

Wygląda na to, że następne w kolejności po stacjach paliw i bankach są sklepy. Jeśli panika będzie postępowała, to ponownie półki mogą być puste. Tak, jak było to na początku pandemii koronawirusa.


Tagi:

Komentarze

 1. mick 28 lutego, 2022 at 8:19 am - Reply

  Bank ING zlikwidował obsługę gotówkową w swoich oddziałach i placówka przy Sokolskiej to jedyne miejsce w Katowicach, w którym można wypłacić gotówkę w okienku bankowym. Taki strzał banku w kolano klientów.

 2. Grażyna 27 lutego, 2022 at 8:42 pm - Reply

  Nakupiłam makaronu przed pandemią i żre do dzisiaj

 3. Mariola 26 lutego, 2022 at 11:35 am - Reply

  Dobrze że biorą pieniądze z banku nie wiadomo co czeka nas a Polsce może będziemy też uciekać tak jak Ukrainie nie wiadomo co Putinowi odbije bo zachowania jego jest jak Hitler

  • Łukasz 27 lutego, 2022 at 8:58 pm Reply

   Uciekaj, uciekaj. Tacy jak Ty tutaj tylko przeszkadzają. Tylko przed ucieczką naucz się poprawnie pisać, bo analfabetów w świecie nikt nie potrzebuje. I weź sobie pieniądze z banku na drogę, hehe.

 4. Jorguś 26 lutego, 2022 at 10:52 am - Reply

  Ludzie są durni. Dają ponieść się emocjom wynikających z fakenewsów rozpowszechnianych przez trolli rosyjskich i powielanych przez sympatyków Konfederacji i różnej maści skretyniałych antyszczepionkowców.

  • Adam 26 lutego, 2022 at 1:56 pm Reply

   Druga część twojej wypowiedzi świadczy o twoim zawrotnym poziomie inteligencji i wiedzy o świecie. Sam tworzysz fejk newsy folksdojczu.

   • Arkadiusz 26 lutego, 2022 at 11:56 pm Reply

    Polacy są tak głupi że żal patrzeć

   • kukura 26 lutego, 2022 at 10:29 pm Reply

    Ocho, polski tępy antyszczep.

 5. Irena 26 lutego, 2022 at 9:24 am - Reply

  Najlepiej było by polecieć do Australii lub Nowej Zelandii ale to już teraz puki jeszcze idziś ale nie każdy ma na to pieniądze co ma być to będzie niech się dzieje wolaBoża na apokalipsę nie pomoże nic ani schron z zapasem zywnosci

  • Bsm 26 lutego, 2022 at 10:11 pm Reply

   Durne Polaczki. Sami sobie krzywdę robią. Tylko dolary nie złotówki, ewentualnie złoto. Po co wam zapasy? Po co Wam tyle paliwa. Do walki, a nie uciekać .

   • reksio 27 lutego, 2022 at 9:49 pm Reply

    Jednak jesteśmy znacznie mądrzejsi od niemców i rosjan. Zobacz jakie gigantyczne są kolejki do banków w Rosji dziś. To akurat sukces Polaków któzy w końcu nakłonili beznadziejną niemiecką unie europejską do blokady ruskich banków.

 6. Spekulant 26 lutego, 2022 at 2:18 am - Reply

  Ludzie to cymbały. Po co wam cymbały pieniądze, zwłaszcza złotówki? Jak przyjdzie wojna, to tylko dolary.

 7. Żary 25 lutego, 2022 at 10:42 pm - Reply

  Panika, pytanie kto i po co ją wywołał…

 8. Uszok 25 lutego, 2022 at 10:04 pm - Reply

  Ludzie są coraz głupsi … A putin się cieszy (celowo napisane z małej litery)

Dodaj komentarz

*
*