Reklama

Katowice są modne? Jeśli tak, to dlaczego

Grzegorz Żądło
Powstało ich tylko po 150 sztuk i mają być prezentem dla specjalnych gości urodzin Katowic. Ale do grona posiadaczy jubileuszowej poszetki i apaszki, może dołączyć każdy z czytelników tego tekstu. Wystarczy odrobina kreatywności i uznanie internautów.
Damskie chustki i męskie poszetki zaprojektowała na zlecenie Instytucji Kultury Katowice-Miasto Ogrodów katowicka projektantka Ilona Kanclerz. Modne dodatki mają logo miasta i jubileuszu Katowic. Są sygnowane nazwiskiem projektantki. Powstało ich tylko po 150 sztuk na 15o lat Katowic. Wykonane są z jedwabiu w kolorach herbu miasta, a uszyte zostały we Włoszech.
Jak mówi Ilona Kanclerz, inspiracją przy tym projekcie był liść paproci, który można odnaleźć w wielu jej realizacjach.
Żeby zdobyć poszetkę lub apaszkę trzeba wejść na fanpage katowice24.info (najprościej kliknąć w grafikę poniżej) i w komentarzu pod linkiem do tego tekstu dokończyć zdanie: Katowice są modne, bo…
Grafika Facebook
Odpowiedź nie może przekroczyć długości smsa (tradycyjnego), czyli 160 znaków. Biorąc pod uwagę początek zdania, do wykorzystania są jeszcze 142 znaki. Apaszkę i poszetkę dostaną dwie osoby, które pod swoim wpisem zbiorą najwięcej lajków. Czas mija o północy w niedzielę.
O urodzinowych koncertach można przeczytać tutaj.
Na zdjęciu w roli modeli wiceprezydent Katowic Marzena Szuba i prezydent Marcin Krupa.

Tagi:

Dodaj komentarz

*
*