Reklama

Guns N’ Roses zagra na Stadionie Śląskim

By Delusion23 - Praca własna, CC BY-SA 3.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=19546014

Łukasz Kądziołka
Kultowy zespół rockowy zagra na Stadionie Śląskim. Ogłoszony dzisiaj koncert Guns N’ Roses to pierwsza tak duża impreza muzyczna na nowym obiekcie. Sprzedaż biletów na to wydarzenie ruszy za kilka dni.

Są znani z hitów takich jak „Welcome To The Jungle”, „Sweet Child o’ Mine” czy „Paradise City”. Guns N’ Roses zaczęło swoją działalność w 1985 roku.  Koncertują do dzisiaj. Skład zespołu tworzą aktualnie: Axl Rose (wokal, fortepian), Duff McKagan (bas), Slash (gitara prowadząca), Dizzy Reed (klawisze), Richard Fortus (gitara rytmiczna), Frank Ferrer (perkusja) i Melissa Reese (klawisze). Pierwsza część ich trasy koncertowej po Europie pod nazwą „Not In This Lifetime Tour” spotkała się z dużym zainteresowaniem. Jej kontynuację zaplanowano na przyszły rok. Wśród miast, które odwiedzi zespół w 2018 roku znalazł się Chorzów. Koncert zespołu to pierwsza duża impreza muzyczna na oddanym niedawno do użytku Stadionie Śląskim. Guns N’ Roses przyjedzie na Śląsk 9 lipca 2018 r. Przedsprzedaż dla członków fanclubu rozpocznie się w poniedziałek, 13 listopada o godzinie 10:00 i potrwa do czwartku, 16 listopada do godziny 8:00. Przedsprzedaż dla osób zarejestrowanych na stronie LiveNation.pl oraz klientów, którzy zakupili bilety na koncert Guns N’ Roses w Gdańsku, rozpocznie się we wtorek, 14 listopada o godzinie 10:00 i potrwa do czwartku, 16 listopada do godziny 8:00. Ogólnodostępna sprzedaż rozpocznie się w czwartek, 16 listopada o godzinie 10:00 na LiveNation.pl oraz Ticketmaster.pl.


Tagi:

Komentarze

  1. iooe 10 listopada, 2017 at 4:43 pm - Reply

    Nie powiem, kiedyś ich słuchałem….stare dobre czasy!!!
    Ale moim skromnym zdaniem, więcej publiczności zgromadził by śląski gdyby grała Metallica!!!???
    Może to kwestia kasy, bo te śmieszne (metropolia) co teraz jest i nazywa się, jak się nazywa, to też pochłania miliony złotych…. tyle zaplecza opłacić, też kosztuje, tylko NAS PODATNIKÓW!!!
    ZWOLNIĆ połowę nikomu nie potrzebnych stanowisk i można zapraszać gwiazdy z górnej półki!!!

Dodaj komentarz

*
*