Reklama

Dzień dobry Katowice. Wiosna coraz bliżej

Szymon Kosek
Dziś jest wtorek, 7 marca. Według prognozy IMGW, temperatura będzie utrzymywać się na poziomie 9 stopni Celsjusza. Niebo będzie zachmurzone, możliwe słabe opady deszczu. W nocy temperatura spadnie do 2 stopni Celsjusza.

Dzieje się w Katowicach:

O godz. 17 w MDK “Koszutka” wernisaż wystawy “Sztuka dla Was”. Więcej informacji TUTAJ.

O godz. 17.30 w Muzeum Śląskim (ul. Dobrowolskiego 1) spotkanie pt. “Sztuka czytania // katalog wystawy Daniego Karavana”. Więcej informacji TUTAJ.

O godz. 18 w Strefie Centralnej spotkanie “Reklamówka #3 – przegląd reklam azjatyckich”. Więcej informacji TUTAJ.

O godz. 18 w MDK Południe filia Zarzecze (ul. Stellera 4) posiedzenie Rady Jednostki Pomocniczej nr 20 Zarzecze.

Dziś w portalu Katowice24.info:

Już wkrótce będzie można zgłaszać projekty do kolejnej edycji Budżetu Obywatelskiego. W regulaminie projektu pojawiło się kilka zmian.

Z Cmentarza Żołnierzy Armii Czerwonej w Parku Kościuszki zniknęły sierpy i młoty. Symbole komunistycznego totalitaryzmu zastąpią gwiazdy.

Wczoraj pisaliśmy o m.in. o tym, że:

Urząd miasta chce zrobić porządek z reklamami. Najpierw jednak potrzebne są konsultacje społeczne. Więcej na ten temat TUTAJ.

Kofeina ma już dwa lokale przy ul. 3 maja. Wszystko wskazuje na to, że ten najnowszy nie będzie ostatni. Więcej o nowym bistro przeczytacie TUTAJ.

Agnieszka Holland przyjechała do Katowic. Spotkała się z miłośnikami kina, żeby porozmawiać o swoim nowym filmie pt. “Pokot”. Relację ze spotkania przeczytacie TUTAJ.

Zapraszamy do lektury. Miłego dnia.

Jeśli chcecie pokazać nam swoją dzielnicę albo osiedle o poranku, przyślijcie nam zdjęcie na adres [email protected]. Każdego dnia czekamy na zdjęcia do 7:40 rano.

 


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*