Reklama

Dzień dobry Katowice. Smog w końcu trochę odpuści

Redakcja
Jest czwartek, 12 stycznia 2017 roku. Zgodnie z prognozą IMGW, rano możliwe są niewielkie opady śniegu. Temperatura będzie wyższa niż w poprzednich dniach. Od -3 do -1 stopnia Celsjusza. Z powodu wiatru, który będzie wiał z południowego-zachodu z prędkością maksymalną 5 m/s, temperatura odczuwalna wyniesie od -12 do -6 stopni w ciągu dnia.

Dzieje się w Katowicach:

O godz. 13 posiedzenie komisji budżetu rady miasta (ul. Młyńska 4, s. 315).

O godz. 16 w UM Katowice (ul. Francuska 70, wieżowiec 12p) szkolenie „Przedsiębiorcą być”. Więcej TUTAJ.

O godz. 17 w Supersamie plener malarski #czystepowietrze. Więcej TUTAJ.

O godz. 18 w Galerii 5 (Miasto Ogrodów, pl. Sejmu Śląskiego 2) wernisaż wystawy fotografii Janusza Marynowskiego. Więcej TUTAJ.

O godz. 19 w klubie Panorama (ul. Śląska 75) koncert Wojtka Szumańskiego. Więcej TUTAJ.

Dzisiaj w portalu Katowice24.info:

Wiadomo już ilu kierowcom zrobił zdjęcie. Fotoradar na zakręcie mistrzów przez 2 miesiące miał sporo pracy.

Jeszcze w tym roku, blisko centrum miasta, zacznie powstawać nowe osiedle. Miasto wydało decyzję o warunkach zabudpwy, a deweloper przygotowuje się do inwestycji.

Wczoraj pisaliśmy m. in. o:

Za darmo na łyżwach będzie można pojeździć na południu Katowic. W mieście powstaje kolejne otwarte lodowisko. Więcej TUTAJ.

Uczestników najbardziej interesuje dlaczego Spodek jest w kształcie spodka. Halę można było zwiedzać już kilka razy. Niedługo będzie ku temu kolejna okazja. Więcej TUTAJ.

Zapraszamy do lektury. Miłego dnia.

Jeśli chcecie pokazać nam swoją dzielnicę albo osiedle o poranku, przyślijcie nam zdjęcie na adres [email protected]. Każdego dnia czekamy na zdjęcia do 7:40 rano.

 


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*