Reklama

W Katowicach będzie kolejne lodowisko

W Murckach powstanie lodowisko podobne do tego na Rynku.

S. K.
Dotychczas mieszkańcy Murcek lodowisko robili sobie sami. W tym roku już nie muszą. Kończy się rozkładanie lodowiska pożyczonego od katowickiej AWF.

Otwarcie lodowiska planowane jest na 16 stycznia. Ma działać (zależnie od pogody) przez 3 miesiące w godz. 8.00-22.00. Obiekt ma wymiary 20×30 metrów. Wstęp będzie bezpłatny.

Większość prac zostało już ukończonych, konieczne jest jeszcze podłączenie instalacji do prądu. Trwa budowa pobliskiego transformatora, który zasili urządzenia mrożące.

Lodowisko mieści się przy ul. Bielskiej 1A.


Tagi:

Komentarze

  1. Ilona 12 stycznia, 2017 at 9:22 am - Reply

    I czym się chwalić jak zawsze coś chcą zrobić i nic z tego nie wychodzi . Miałam okazję odwiedzić park w Murckach w tym roku na rowerze z rodziną i znajomymi takiego syfu to nie widziałam dawno jak można doprowadzić park do takiego stanu zarośnięty chaszczami las dobrze że mieszkam na Kostuchne .

  2. Piotr 12 stycznia, 2017 at 9:10 am - Reply

    Tylko dlaczego nie napiszecie że lodowisko od 6 grudnia stoi i nie działa bo urzędnicy nie sprawdzili że nie można podłączyć prądu by zasilić agregat czy to nie porażka lodowisko miało być na Mikołaja dobrze będzie jak się uda na ferie . A od 6 grudnia miasto płaci za ochronę obiektu prywatnej wynajęte firmie Panie Prezydencie Krupa kogo Pan zatrudnia za co Pan płaci i dlaczego marnuje Pan pieniądze miasta Katowice ! Urzedasy może pora włączyć myślenie !

Dodaj komentarz

*
*