Reklama

Dzień dobry Katowice. Od dzisiaj utrudnienia obok dworca w Ligocie

Ł. K.
Jest czwartek, 4 stycznia. Zgodnie z prognozą IMGW, dzisiaj będzie dość pogodnie. Termometry pokażą maksymalnie 3 stopnie Celsjusza. Jednak temperatura odczuwalna będzie niższa, wyniesie nawet – 5 stopni. Nie powinno padać, a przez większą część dnia ma być słonecznie.

Dzieje się w Katowicach:

O godz. 9.00 na skrzyżowaniu ulic 73 Pułku Piechoty i Kolejowej prezentacja urządzenia do pomiaru prędkości umożliwiającego automatyczną rejestrację wideo.

O godz. 20.00 w Absurdalnej koncert zespołu Inside Jokers. Więcej TUTAJ.

Dzisiaj w portalu Katowice24.info:

Miasto odda teren przy ul. Francuskiej kościołowi. Zamiast parkingu będzie w tym miejscu kaplica.

Siedziba metropolii nadal stoi pod znakiem zapytania. Niewykluczone, że Katowice nie będą gospodarzem Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii.

Wczoraj pisaliśmy m.in. o tym, że:

Kolejne utrudnienia obok budowanego centrum przesiadkowego w Ligocie. Zmiana organizacji ruchu i objazdy potrwają do połowy roku. Więcej TUTAJ.

Władze metropolii chcą doprowadzić do zmiany nazwy Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii na bardziej „chwytliwą”. Wszystko zależy od tego czy prezydenci się dogadają. Więcej TUTAJ.

Pierwsze centrum przesiadkowe, szczyt klimatyczny, nowe centrum handlowe i najwyższy wieżowiec w Katowicach. To czeka mieszkańców w 2018 roku. Nasz przegląd najważniejszych wydarzeń w Katowicach znajdziecie TUTAJ.

Miłego dnia. Redakcja


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*