Reklama

Dzień dobry Katowice. Miasto chce budowy oceanarium

Redakcja
Jest czwartek, 25 maja. Jak podaje IMGW, niebo przez większą część dnia będzie zachmurzone. Pogodniej zrobi się po południu. Temperatura wyniesie od 10 stopni Celsjusza rano do 17 stopni wieczorem. Rano może też mocniej wiać, później wiatr będzie trochę słabszy. Nie powinno padać.

Dzieje się w Katowicach:

O godz. 8 otwarcie sklepu Lidl (ul. Wrocławska 56A). Więcej TUTAJ.

O godz. 10.00 przy Silesia City Center pikieta pracowników Tesco.

O godz. 13.00 posiedzenie komisji budżetu rady miasta (ul. Młyńska 4, s. 4, 5).

O godz. 15.00 w Muzeum Historii Katowic (ul. ks. J. Szafranka 9) spotkanie pt. “Życie muzyczne w Ligocie i na Panewnikach”. Więcej TUTAJ.

O godz. 17.00 w Oddziale Etnologii Miasta (ul. Rymarska 4) wernisaż wystawy „Podziemia Nikiszowca – naszo gruba! Fotografia Marka Lochera”. Więcej TUTAJ.

O godz. 17.00 w MBP Katowice (filia nr 1, ul. Ligonia 7) spotkanie z Ignacym Nendzą alpinistą i przyjacielem Jerzego Kukuczki. Więcej TUTAJ.

Dzisiaj w portalu Katowice24.info:

W Katowicach może powstać oceanarium. Potwierdza to inwestor i miasto. Decyzja zapadnie niedługo.

Wczoraj pisaliśmy m.in. o tym, że:

Mężczyzna, który okaleczył “tulipanem” dziewczyny w centrum Katowic jest już w rekach policji. Wszystko dzięki internautom, którzy rozpoznali go na zdjęciach i filmach. Więcej TUTAJ.

Kto może dostać mieszkanie komunalne od miasta? Odpowiadamy w kolejnym artykule z cyklu “Zamieszkaj w Katowicach”. Więcej TUTAJ.

Miłego dnia. Redakcja


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*