Reklama

Dzień dobry Katowice. Dziś Koleje Śląskie wożą pasażerów za darmo

Redakcja
Dziś jest poniedziałek, 30 stycznia. Jak podaje IMGW, temperatura będzie się dziś utrzymywać na poziomie 0 stopni Celsjusza. Niebo będzie bardzo zachmurzone, wiatr południowy powieje z prędkością 2 m/s. W nocy spadek temperatury do 7 stopni poniżej zera.

Dzieje się w Katowicach:

O godz. 13 posiedzenie komisji górniczej rady miasta

O godz. 19 w Klubie Podróżników Namaste pokaz slajdów “W cztery strony świata”. Więcej na ten temat TUTAJ.

Dziś w portalu Katowice24.info:

Kopalnia Wieczorek połączyła się niedawno z kopalnią Murcki-Staszic. Szykują się kolejne zmiany w przewidzianym do likwidacji zakładzie.

Jedna z komisji rada miasta zajmie się dziś tematem zanieczyszczonego powietrza. Według informacji katowickiego urzędu miasta, sytuacja się poprawia.

W weekend pisaliśmy m.in. o tym, że:

Dziś Koleje Śląskie będą wozić pasażerów za darmo. O tym, kto może liczyć na bezpłatny przejazd, przeczytacie TUTAJ.

Za kilka dni na Koszutce otworzy się komis, w którym każdy będzie mógł sprzedać niepotrzebne ubrania. Więcej na ten temat TUTAJ.

Młode zespoły mogą wygrać m.in. wizytę w studiu nagraniowym. Więcej o konkursie Dzielnica Brzmi Dobrze TUTAJ.

W zeszłym tygodniu doszło w Katowicach do kilkunastu prób wyłudzenia pieniędzy od seniorów. O metodach stosowanych przez przestępców i o tym, jak się przed nimi ustrzec, przeczytacie TUTAJ.

Zapraszamy do lektury. Miłego dnia.

Jeśli chcecie pokazać nam swoją dzielnicę albo osiedle o poranku, przyślijcie nam zdjęcie na adres [email protected]. Każdego dnia czekamy na zdjęcia do 7:40 rano.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*