Reklama

Dzień dobry Katowice. Dziś będzie upalnie

Redakcja
Jest wtorek, 20 czerwca. Zgodnie z prognozą IMGW, będzie jeszcze cieplej. Temperatura wyniesie maksymalnie 28 stopni Celsjusza. Będzie słonecznie. Dopiero pod wieczór może wystąpić niewielkie zachmurzenie. Po południu wiatr ma wiać trochę mocniej, maksymalnie do 4 m/s.

Dzieje się w Katowicach:

O godz. 10.00 w Śląskim Urzędzie Wojewódzkim odbędzie się uroczystość odsłonięcia tablicy upamiętniającej 95. rocznicę powrotu Górnego Śląska do Polski.

O godz. 11.00 posiedzenie komisji budżetu rady miasta (ul. Młyńska 4, s. 4, 5).

O godz. 13.00 posiedzenie komisji rozwoju rady miasta (ul. Młyńska 4, s. 4, 5).

O godz. 17.00 w MDK Koszutka (ul. Grażyńskiego 47) odbędzie się Poetycka Noc Świętojańska. W programie m.in. koncert zespołu Beltaine oraz spektakl ogniowy. Więcej TUTAJ.

O godz. 17.00 w Muzeum Śląskim (ul. Dobrowolskiego 1, budynek główny, poziom -4) performans muzyczny „Psie Kłaki”. Więcej TUTAJ.

O godz. 18.00 w Strefie Centralnej pokaz filmu pt. „Podwórko im. Wszystkich Mieszkańców”. Po seansie odbędzie się dyskusja. Więcej TUTAJ.

Dzisiaj w portalu Katowice24.info

Zakończyła się budowa kolejnych dróg rowerowych.

Marszałek likwiduje biuro woj. śląskiego w Brukseli.

Wczoraj pisaliśmy m.in. o tym, że:

Będzie nowy przejazd przez rondo im. gen. J. Ziętka i droga na Tysiącleciu. Miasto zabiera się za tworzenie nowej infrastruktury dla rowerzystów. Więcej TUTAJ.

Toalety, garderoby i antresola to najsłabsze punkty Spodka. Zarządca hali twierdzi, że miasto powinno więcej inwestować. Więcej TUTAJ.

Infokioski Szlaku Moderny kosztowały ponad pół miliona złotych. Wkrótce znikną z ulic. Więcej TUTAJ.

Miłego dnia. Redakcja


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*