Reklama

Dzień dobry Katowice. Będzie ciepło

Szymon Kosek
Jest piątek 18 listopada. Jak podaje IMGW, temperatura w Katowicach może sięgnąć nawet 11 stopni Celsjusza, w nocy niewielkie ochłodzenie do 7 stopni. Niebo będzie zachmurzone, w nocy możliwe opady deszczu.

Dzieje się w Katowicach:

O godz. 13 konferencja prasowa dotycząca powstania Stowarzyszenia Sportów Elektronicznych (s.209, UM Katowice, Młyńska 4)

O godz. 18.30 spotkanie z Aleksandrem Rozenfeldem, mieszkającym w Katowicach żydowskim pisarzem, byłym doradcą prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego (Sofa Literacka, ul. Stawowa 3).

O godz. 19 Zbieg Poetycki NaDziko (Ars Cameralis). W spotkaniu wezmą udział m. in. poeci: Serhij Żadan (Ukraina), Ben Weaver (USA), Barbara Klicka, Filip Zawada (Jazz Club Hipnoza, pl. Sejmu Śląskiego 2).
Bilety: Ticketportal, Ticketpro i Going.

O godz. 19 koncert Fisz Emade. Bilety można kupić TUTAJ (Królestwo, Rondo im. Gen. J. Ziętka).

O godz. 20 koncert Julii Marcel w kinoteatrze Rialto (bilety wciąż dostępne TUTAJ).

W piątek w portalu Katowice24.info:

Prezydent podsumował w środę 2 lata swojej kadencji. Dzisiaj zrobimy to my.

O takich życiorysach mówi się, że są dobrym materiałem na książkę. Kim jest Aleksander Rozenfeld i dlaczego w Katowicach jest o nim tak cicho?

W czwartek pisaliśmy o tym, że;

Bezdomni, którzy zamieszkali w altanie przy ulicy Cedrowej sprawiają problemy mieszkańcom Wełnowca. Więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ

Klub prosi, miasto daje. GKS Katowice dostanie kolejne miliony złotych z miejskiego budżetu. Dokładną sumę poznacie TUTAJ.

w klubie KATO została otwarta wystawa zdjęć Wojciecha Radwańskiego. Tym razem sfotografował z góry śląski przemysł. Zdjęcia zobaczycie TUTAJ.

Zapraszamy do lektury. Miłego dnia.

Jeśli chcecie pokazać nam swoją dzielnicę albo osiedle o poranku, przyślijcie nam zdjęcie na adres [email protected]. Każdego dnia czekamy na zdjęcia do 7:40 rano.

 


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*