Reklama

Dzień dobry Katowice

Szymon Kosek
Dziś jest środa, 30 listopada. Według prognoz IMGW, temperatura w Katowicach spadnie dzisiaj rano do -3 Celsjusza. W ciągu dnia wzrośnie do 0. W ciągu dnia niebo będzie całkowicie zachmurzone. Wieczorem możliwe są słabe opady śniegu. Wiatr będzie nieco słabszy niż w poprzednich dniach  (4 m/s) i będzie wiał z południowego zachodu.

Dzieje się w Katowicach:

O godz. 9.30 w urzędzie marszałkowskim seminarium „Potencjał i szanse rozwoju na rynku niemieckim”.

O godz. 13.00 w urzędzie miasta posiedzenie komisji edukacji rady miasta.

O godz. 18.00 w Muzeum Śląskim premiera książki „Szałfynster. Od kopalni Ferdynand do Muzeum Śląskiego”, o dawnych i obecnych mieszkańcach Bogucic.

O godz. 20 w barze Absurdalna „Krypta absurdu” – przegląd filmów klasy B.

Dziś w portalu Katowice24.info:

KZK GOP aktualizuje nazwy przystanków. Zmiany obowiązują od jutra

Akademicki Związek Sportowy katowickiego AWF-u nawiąże współpracę z najlepszymi polskimi sportowcami. Napiszemy jacy sportowcy zostali nowymi zawodnikami AZS AWF Katowice.

Wczoraj pisaliśmy m.in. o tym, że:

Policja zatrzymała mężczyznę, który napadał kobiety na ulicach Katowic. Więcej na ten temat TUTAJ.

Od stycznia 2017 roku księgowo-finansową obsługą katowickich szkół będzie zajmować się Centrum Usług Wspólnych. Jednostka, jeszcze nie powstała, ale już wzbudza kontrowersje, o których możecie przeczytać TUTAJ.

Na ulicy Stęślickiego powstaje nowy odcinek ścieżki rowerowej. Kiedy będzie można z niej korzystać, przeczytacie TUTAJ.

Śląska policja chce od kiboli zwrotu kosztów za październikową interwencję pod Spodkiem. O tym, jakich pieniędzy będzie się domagać, przeczytacie TUTAJ.

Zapraszamy do lektury. Miłego dnia.

Jeśli chcecie pokazać nam swoją dzielnicę albo osiedle o poranku, przyślijcie nam zdjęcie na adres [email protected]. Każdego dnia czekamy na zdjęcia do 7:40 rano.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*