Reklama

Dzień dobry Katowice

Redakcja
Dziś jest środa, 9 listopada 2016 roku. IMGW zapowiada nad Katowicami zachmurzenie umiarkowane. W dzień temperatura może dojść do 5 stopni Celsjusza, ale w nocy spodziewane są przymrozki – nawet do -4 stopni. O poranku i w nocy możliwe także mgły.

Dzieje się w Katowicach:

O godz. 13 posiedzenie komisji edukacji rady miasta

O godz. 17 w filii Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bogucicach z czytelnikami spotka się Katarzyna Bonda

O godz. 18 w budynku przy ul. Kotlarza 10a posiedzenie Rady Jednostki Pomocniczej nr 11 Wełnowiec-Józefowiec

O godz. 20 w strefie kultury kino samochodowe

W nocy ze środy na czwartek w godzinach ok. 0:00 do 5:00 nastąpi dwukrotne całkowite zamknięcie jezdni zachodniej DK 86, tj. kierunku Sosnowiec –> Katowice. Dwukrotne zamknięcie dla ruchu odbędzie się w odstępie ok. 1,5 godziny dwa razy po ok. 30 minut. Utrudnienia są związane z rozbiórką kładki nad DK 86.

W środę w portalu Katowice24.info:

Fotoradar na zakręcie mistrzów straszy. Odkąd został uruchomiony, policja ma mniej pracy. Ale to nie ostatni fotoradar w tym miejscu.

Fiński gigant energetyczny Fortum rzuca wyzwanie Tauronowi i chce walczyć o klientów detalicznych. To efekt przejęcia jednego z większych w Polsce sprzedawców prądu.

Zostały wyremontowane, ale wciąż nie wszyscy mogą z nich korzystać. Przystanki i dworce kolejowe w południowych dzielnicach nie są przystosowane dla osób niepełnosprawnych.

We wtorek napisaliśmy m.in. o tym, że:

Nie będzie na razie ekspertyzy granitowych płyt, którymi od kilku lat wykładane są place i chodniki w Katowicach. Urząd miasta chce zlecić takie badanie, bo płyty często tuż po oddaniu do użytku są uszkodzone. O tym dlaczego nie będzie na razie ekspertyzy czytaj TUTAJ.

Na Rynku rozpoczęło się układanie sezonowej ślizgawki. O szczegółach piszemy TUTAJ.

Można się rozsiąść we własnym samochodzie i obejrzeć film. Rusza kino samochodowe w strefie kultury. Jaki film będzie można zobaczyć dzisiaj piszemy TUTAJ.

Zapraszamy do lektury. Miłego dnia.

Jeśli chcecie pokazać nam swoją dzielnicę albo osiedle o poranku, przyślijcie nam zdjęcie na adres [email protected]. Każdego dnia czekamy na zdjęcia do 7:40 rano.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*