Reklama

Dzień dobry Katowice

Redakcja

Jest czwartek, 29 grudnia. Zgodnie z prognozą IMGW, wiatr ma być słabszy niż w poprzednich dniach. Będzie wiał maksymalnie z prędkością 3 m/s. Przez większą część dnia niebo będzie zachmurzone, rozpogodzi się dopiero wieczorem. Termometry pokażą od – 3 do – 5 stopni Celsjusza. Natomiast temperatura odczuwalna wyniesie do – 8 stopni.

Dzieje się w Katowicach:

O godz. 17 i 19 w Filharmonii Śląskiej odbędą się sylwestrowe koncerty. Bilety, od 70 zł do 120 zł, można kupić na miejscu. Więcej TUTAJ.

O godz. 18 w kinie Kosmos transmisja spektaklu Frankenstein z National Theatre w Londynie. Bilety: 32 zł. DO kupienia online lub w kasie. Więcej TUTAJ.

O godz. 19 koncert Betlejem w Spodku. Wystąpią m. in. Katarzyna Cerekwicka, Mietek Szcześniak, Piotr Cugowski. Bilety kosztują od 40 zł do 80 zł. Więcej TUTAJ.

W czwartek w portalu Katowice24.info

Wielkimi krokami zbliża się sylwestrowa impreza przed Spodkiem. Napiszemy o tym jak dojechać na miejsce samochodem i komunikacją miejską.

Wczoraj pisaliśmy m. in. o:

Uczestnicy bójki, w której zginął 19-letni Dominik, staną przed sądem. Śledztwo się zakończyło, ale policja nadal nie namierzyła głównego podejrzanego. Więcej TUTAJ.

Z Panewnik na Dąbrówkę Małą i do zajezdni. Taką drogę przebył ostatni Ikarus w Katowicach. Naszą relację z tego wydarzenia można zobaczyć TUTAJ.

Pociągi pojadą specjalnie z okazji Sylwestra. Koleje Śląskie uruchomią dodatkowe połączenia w trzech kierunkach. Więcej TUTAJ.

Schronieniem dla dzieciątka stała się jedna z katowickich kamienic. Ciekawa szopka pojawiła się w parafii św. Piotra i Pawła w Katowicach. Można ją zobaczyć TUTAJ.

Zapraszamy do lektury. Miłego dnia.

Jeśli chcecie pokazać nam swoją dzielnicę albo osiedle o poranku, przyślijcie nam zdjęcie na adres [email protected]. Każdego dnia czekamy na zdjęcia do 7:40 rano.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*