Reklama

Butelki bez paragonu można zwracać w popularnej sieci marketów spożywczych

Łukasz Kądziołka
Butelki zwrotne w Biedronce. Sieć sklepów będzie przyjmowała szklane butelki po piwie. Można oddawać je bez paragonu.

Nowy system kaucyjny w Biedronce. Popularna sieć sklepów rozpoczęła przyjmowanie butelek kilku marek piwa. – Zdecydowaliśmy się na szerokie udostępnienie i przyjmowanie zwrotnych butelek po piwach dla wybranych produktów. Do zwrotu nie potrzeba nawet dowodu zakupu, w związku z tym liczymy, że klienci przekonają się do tego rozwiązania. Dzięki skali naszej firmy wprowadzamy jeden z najwygodniejszych w Polsce systemów zwrotu butelek zwrotnych 500 ml. – informuje odpowiedzialna za ofertę piw w sieci Biedronka Marta Walkiewicz.

Klienci mogą zwracać szklane butelki zwrotne 500 ml po 5 produktach: Żywiec Jasne Pełne, Warka Classic, Harnaś Jasne Pełne, Namysłów Pils, Kasztelan Niepasteryzowane. Aby odzyskać kaucję w wysokości 50 groszy za  sztukę nie trzeba mieć dowodu zakupu. Kaucja będzie wypłacana na dwa sposoby. Bez paragonu w formie vouchera na kolejne zakupy w sieci Biedronka (do wykorzystania w ciągu ​100 dni) oraz z paragonem z sieci Biedronka. Wtedy kaucja będzie wypłacona gotówką.

Butelki można zwracać w 3150 placówkach. Jak podaje Biedronka, w 2021 roku sieć sprzedała łącznie 71,5 miliona butelek trzech najpopularniejszych piw w ofercie sieci.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*