Reklama

Biedronka kontra Lidl. Sklepy ponownie otwarte całodobowo

Łukasz Kądziołka
Sklepy ponownie walczą o klientów w dobie epidemii. Z powodu ograniczeń w placówkach handlowych duże sklepy znowu decydują się na dłuższą pracę.

Po raz kolejny sieci sklepów rywalizują o klienta. Podobna sytuacja miała miejsce wiosną. Wtedy również po wprowadzeniu limitów i obostrzeń w placówkach handlowych, szybko zareagowali najwięksi gracze. Teraz ponownie sklepy wydłużają godziny pracy. Powodem są ograniczenia obowiązujące w czerwonej strefie oraz godziny dla seniorów. Jak informuje biuro prasowe sieci Biedronka, od tego tygodnia w Polsce całodobowo czynnych jest ponad 400 sklepów. Dzięki temu klienci mają mieć możliwość zrobienia zakupów o dowolnej porze. W zeszłym tygodniu w tym trybie działało już kilkadziesiąt sklepów Biedronka. Wtedy na liście placówek nie było żadnego katowickiego. Jednak od tego tygodnia 4 sklepy w mieście będą czynne całą dobę. To Biedronki w Katowicach przy ul. Leopolda 15, ul. 1 Maja 126a, ul. Radockiego 150 i ul. Michejdy 17. Od poniedziałku do piątku sklepy te będą otwarte całodobowo. Natomiast w soboty do 23.30.
Takie same rozwiązanie wprowadził do swoich sklepów Lidl. Na razie jednak na liście sklepów z wydłużonymi godzinami otwarcia nie ma tych w Katowicach.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*