Reklama

Bilety na koncert Jimka, Miuosha i NOSPR do wygrania w konkursie

Grzegorz Żądło
To jeden z najbardziej oczekiwanych koncertów tego roku. 19 i 20 grudnia w Katowicach po raz kolejny wystąpią Radzimir Dębski, raper Miuosh i Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia. Bilety na obydwa koncerty rozeszły się w ciągu kilkudziesięciu minut. Ale nic straconego. Dzięki uprzejmości organizatora, czytelnicy katowice24.info mają szansę zdobyć wejściówki. Szczegóły znajdują się na końcu tekstu.

Na pomysł połączenia w sali NOSPR hip-hopu i muzyki symfonicznej wpadł Krzysztof Krot. Namówił do współpracy Radzimira Dębskiego, pochodzącego z Katowic rapera Miuosha i dyrektor orkiestry NOSPR Joannę Wnuk-Nazarową. Na pozytywny odzew fanów nie trzeba było długo czekać. Bilety na pierwszy z koncertów w marcu sprzedały się w ciągu kilkudziesięciu godzin. Organizatorzy zrobili więc kolejny. I tym razem szansę na kupno wejściówek miały tylko osoby z najlepszym refleksem. Podobnie było podczas sprzedaży biletów na występy zaplanowane na 19 i 20 grudnia. Z tym, że zainteresowanie było jeszcze większe. Pierwsi chętni ustawili się przed budynkiem NOSPR krótko po godz. 2 w nocy, mimo że kasy otwierane były o 10.

Wszyscy ci, którzy nie mieli tyle determinacji albo po prostu nie zdążyli kupić biletu, mają szansę zdobyć go w konkursie na fanpage strony katowice24. Zasady są proste. Trzeba kolejno:

  • polubić fanpage strony katowice24.info (oczywiście ci, którzy zrobili to wcześniej, też mogą wziąć udział w konkursie)
  • udostępnić ten wpis na swojej tablicy (informacja o udostępnieniu musi być widoczna na fanpage katowice24.info. Niektóre ustawienia prywatności na FB mogą blokować pojawienie się takiej informacji)
  • w komentarzu pod tym postem na fanpage katowice24.info wpisać tytuł swojego ulubionego utworu z kategorii hip-hop lub muzyka poważna.

Dwa pojedyncze bilety (dlatego pojedyncze, bo niekoniecznie będą to miejsca obok siebie) na koncert 20 grudnia zdobędzie ta osoba, która pod swoim komentarzem zbierze najwięcej lajków. Czas mija we wtorek o godz. 20.

Pod uwagę będą brane jedynie lajki osób prywatnych (bez firm, społeczności, instytucji, grup itp.). Osoby, które będą wykorzystywać konta fikcyjne, nie będą miały szansy na zdobycie biletów.

Ostatecznej weryfikacji liczby polubień dokonuje organizator konkursu, czyli właściciel strony katowice24.info.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*