Reklama

Awantura przed kebabem. Poszukiwany sam zgłosił się na policję

Redakcja
Mężczyzna poszukiwany za uszkodzenie ciała. Policjanci z Katowic proszą o pomoc w ustaleniu tożsamości osoby widocznej na opublikowanym dzisiaj zdjęciu.

Przed popularnym lokalem z kebabem doszło do pyskówki pomiędzy kilkoma osobami. W pewnym momencie jeden z jej uczestników zaatakował drugiego. Kopnął pokrzywdzonego w głowę. Obrażenia nie były poważne, ale mężczyzna miał rozciętą skórę głowy. Wszystko działo się 20 lipca 2019 roku przed lokalem gastronomicznym Amir Kebab przy ul. 3 Maja 23 w Katowicach. Wizerunek podejrzewanego o uszkodzenie ciała mężczyzny zarejestrował monitoring. Jak informuje mł. asp. Agnieszka Żyłka, oficer prasowy KMP w Katowicach, dotychczasowe działania policjantów nie pozwoliły jednoznacznie określić kto jest sprawcą. Dlatego policjanci z komisariatu szóstego proszą o pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzny widocznego na opublikowanym dzisiaj zdjęciu.

Aktualizacja

Dzień po opublikowaniu komunikatu na stronie Komendy Miejskiej Policji w Katowicach poszukiwany sam zgłosił się na policję.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*