Reklama

ASP otwiera się na dwa dni. Będą bezpłatne zajęcia dla przyszłych artystów

Redakcja
Grafika, malarstwo, projektowanie graficzne i wzornictwo. Każdy będzie mógł się poczuć jak student tych kierunków na katowickiej ASP. Uczelnia otwiera swoje pracownie na dwa dni. Udział w wydarzeniu będzie bezpłatny.

W ciągu dwóch dni będzie można dowiedzieć się o studiach na ASP i poczuć jak student jednego z kierunków. Pracownie malarskie, projektowania graficznego, wzornictwa i grafiki będą otwarte dla gości. Odbędą się zajęcia, w trakcie których będzie można sprawdzić swoją wiedzę i zdobyć nowe umiejętności. Malarstwo przygotowało m.in. warsztaty scenograficzne i pozłotnicze. Będzie też można zobaczyć prace studentów III roku. Podczas zajęć z grafiki uczestnicy wydrukują plakaty i zrobią nadruki na własnych koszulkach. Dowiedzą się również jak się projektuje książki. Warsztaty z rysunku i projektowania makiet oraz opakowań ozdobnych to propozycja pracowni wzornictwa. Do dyspozycji będą także drukarki 3D, lasery i frezarki. Osoby zainteresowane projektowaniem graficznym zobaczą pokazy animacji 3D i motion capture. Będą też zajęcia poświęcone projektowaniu postaci do gier i komiksów.

To niektóre z propozycji ASP. Poza tym w środę, 7 marca i w czwartek, 8 marca odbędą się konsultacje z profesorami poszczególnych pracowni. Podczas nich kandydaci będą mogli się dowiedzieć o szczegółach studiów na danym kierunku. Na większość zajęć zapis są już zakończone. Nadal można zapisywać się na warsztaty scenograficzne i pozłotnicze. Uczelnia zaprasza na otwarte zajęcia, na które nie trzeba rezerwować sobie miejsca. Poza tym do niektórych warsztatów będzie można dołączyć na miejscu. Wszystko zależy od liczby chętnych. Szczegółowy program dni otwartych można znaleźć TUTAJ.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*