Reklama

Auto na barierkach i kolizja. Długie korki w kierunku Sosnowca

fot. Krzysztof Wątroba.

Redakcja
Główne drogi w Katowicach zablokowane przez dwa zdarzenia drogowe. Jeden samochód uderzył w bariery, a dwa samochody zderzyły się na al. Roździeńskiego. Tworzą się długie korki w kierunku Sosnowca.

Dwa zdarzenia drogowe, jedno po drugim, na al. Roździeńskiego. Najpierw przed godziną 16 zderzyły się dwa samochody, jadące w kierunku Mysłowic. Do kolizji doszło tuż za skrzyżowaniem z ul. Bogucicką. Ford i renault zostały zepchnięte na pobocze, ale tworzą się w tym miejscu duże korki. Jak poinformował nas dyżurny KMP w Katowicach, najprawdopodobniej powodują je gapie. Kierowcy zwalniają, żeby zobaczyć kolizję, co utrudnia ruch.

Kolejne zdarzenie miało miejsce chwilę później na drodze krajowej nr 86. Tam kierujący chevroletem aveo wjechał w bariery. Utrudnienia na lewym pasie w kierunku Sosnowca, na wysokości sklepu Castorama, potrwają dłużej. Pojazd trzeba będzie odholować. Pozostałe dwa pasy są otwarte, ale ruch odbywa się bardzo wolno. Na miejscu jest straż pożarna i policja. W obydwu zdarzeniach nikt nie ucierpiał.

W związku ze zdarzeniami na al. Roździeńskiego tworzą się długie korki. Utrudnienia występują już przy wjeździe do tunelu w kierunku Sosnowca oraz na DK nr 86 od zjazdu z autostrady A4w tym samym kierunku. W przeciwną stronę ruch odbywa się płynnie.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*