Reklama

Zamknięcie ul. Sądowej dopiero za kilka dni

Łukasz Kądziołka
Od dzisiaj zamknięte miały zostać ulice w rejonie budowanego centrum przesiadkowego. Na razie ruch ulicami Sądową i Jana III Sobieskiego będzie się odbywał normalnie. Utrudnienia w centrum miasta pojawią się dopiero za kilka dni.

Trwa budowa centrum przesiadkowego przy ul. Sądowej. Inwestycja realizowana przez firmę Budimex wkracza w kolejny etap. To oznacza zmiany dla kierowców i pasażerów komunikacji miejskiej. Już w zeszłym tygodniu urząd miasta zapowiedział, że utrudnienia w tym miejscu mogą pojawić się w poniedziałek, 9 lipca. Jednak dzisiaj ruch w okolicy odbywał się normalnie.

PRZECZYTAJ TEŻ: Dwie ulice w centrum zostaną zamknięte. Powodem jest budowa węzła „Sądowa”

Wbrew zapowiedziom, ulice Sądowa i Jana III Sobieskiego nie zostały zamknięte. Wszystko wskazuje na to, że zanim pojawią się utrudnienia przy budowie węzła „Sądowa”, minie jeszcze kilka dni. Najprawdopodobniej zmiana organizacji ruchu zostanie wprowadzona w czwartek, 12 lipca.

Podziel się informacją:


Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij