Reklama

Wypadek obok Galerii Katowickiej. Jedna osoba ranna

Ł. K.
Kierowca audi przejechał na czerwonym świetle i zderzył się z autobusem, który wjeżdżał na dworzec pod Galerią Katowicką. W wypadku ucierpiała jedna osoba. Są utrudnienia przy wjeździe i wyjeździe z tunelu.

Wypadek spowodował kierowca osobowego audi. Podczas skrętu z ul. Słowackiego w kierunku tunelu pod Galerią Katowicką przejechał na czerwonym świetle. W tym samym momencie na dworzec autobusowy wjeżdżał autobus miejski. Pojazdy zderzyły się, ale nie są mocno uszkodzone. W wypadku ranna została jedna osoba. Z lekkimi potłuczeniami trafiła do szpitala. W miejscu wypadku nadal trwają czynności drogówki, a ruchem kierują strażacy. Ruch od strony skrzyżowania Słowackiego z ul. Matejki jest utrudniony. Podobnie jak wyjazd z tunelu. Utrudnienia występują też przy wjeździe do tunelu od strony ul. Dworcowej.

Podziel się informacją:


Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij