Reklama

Wypadek w centrum Katowic. Jedna osoba trafiła do szpitala

Ł. K.
Trzy pojazdy zderzyły się na ruchliwym skrzyżowaniu w centrum Katowic. Wypadek wyglądał groźnie, jedna osoba trafiła do szpitala. Od około dwóch godzin ruch w tym miejscu jest utrudniony.

Do zderzenia dwóch samochodów osobowych i motocykla na ruchliwym skrzyżowaniu w Katowicach doszło kilka minut po godzinie 13. Samochody suzuki grand vitara i opel astra zostały poważnie uszkodzone, a motocykl przewrócony. Wypadek miał miejsce u zbiegu ulic Chorzowskiej i Grundmanna. Kierowca opla został przewieziony do szpitala. Jego zdrowie nie jest zagrożone, karetka zabrała go w celu przeprowadzenia dokładniejszych badań. Ruch w kierunku centrum Katowic był utrudniony i odbywał się jedynie dwoma pasami. Teraz pojazdy zostały już usunięte z jezdni, a strażacy sprzątają miejsce wypadku. Jeszcze nie wiadomo kto zawinił. Jak informuje kom. Aneta Orman, oficer prasowy KMP w Katowicach, policyjny technik przeprowadził oględziny po zdarzeniu i teraz będą ustalane jego szczegóły.


Tagi:

Komentarze

  1. mirek 19 października, 2017 at 8:49 am - Reply

    Kolejny wypadek na tym skrzyżowaniu. Ludzie! Patrzecie na światła! Co drugi dzień widzę wariata, który przelatuje na późnym żółtym…

Dodaj komentarz

*
*