Reklama

Wypadek na ul. Chorzowskiej. Dwie osoby zabrane do szpitala

Łukasz Kądziołka
Jeden z kierowców przejechał na czerwonym świetle i uderzył w inny samochód. Dwie osoby zostały zabrane do szpitala. Na skrzyżowaniu ulic Chorzowskiej i Grundmanna ruch może być utrudniony.

Dwa samochody są mocno uszkodzone, a z jednego wyciekły płyny, więc musieli interweniować strażacy. Do wypadku na skrzyżowaniu ulic Chorzowskiej i Grundmanna doszło około godziny 11.45. Kierowca fiata wjechał na ruchliwe skrzyżowanie na czerwonym świetle i uderzył w samochód marki Kia. Na miejsce przyjechali policjanci z drogówki, straż pożarna i karetka.

Dwie osoby miały ogólne obrażenia ciała. Zostały przewiezione do szpitala na badania. Samochody zostały już zepchnięte na chodnik, a strażacy zabezpieczyli wyciek. Policjanci nadal działają na miejscu. Ruch odbywa się płynnie, ale wolniej niż zwykle. Zablokowany jest fragment pasa ruchu na ul. Grundmanna w kierunku ul. Gliwickiej. Wkrótce policjanci powinni zakończyć czynności. Obydwa pojazdy trzeba będzie jeszcze odholować.


Tagi:

Komentarze

  1. mirek 30 sierpnia, 2017 at 3:45 pm - Reply

    Jakby tam mało sygnalizatorów było… jak juz miszcz kierownicy zobaczy zielone to myśli, że zaraz wszystkie mu sie na zielono zapalą.

Dodaj komentarz

*
*