Reklama

Wypadek na ul. Chorzowskiej. Dwie osoby zabrane do szpitala

Łukasz Kądziołka
Jeden z kierowców przejechał na czerwonym świetle i uderzył w inny samochód. Dwie osoby zostały zabrane do szpitala. Na skrzyżowaniu ulic Chorzowskiej i Grundmanna ruch może być utrudniony.

Dwa samochody są mocno uszkodzone, a z jednego wyciekły płyny, więc musieli interweniować strażacy. Do wypadku na skrzyżowaniu ulic Chorzowskiej i Grundmanna doszło około godziny 11.45. Kierowca fiata wjechał na ruchliwe skrzyżowanie na czerwonym świetle i uderzył w samochód marki Kia. Na miejsce przyjechali policjanci z drogówki, straż pożarna i karetka.

Dwie osoby miały ogólne obrażenia ciała. Zostały przewiezione do szpitala na badania. Samochody zostały już zepchnięte na chodnik, a strażacy zabezpieczyli wyciek. Policjanci nadal działają na miejscu. Ruch odbywa się płynnie, ale wolniej niż zwykle. Zablokowany jest fragment pasa ruchu na ul. Grundmanna w kierunku ul. Gliwickiej. Wkrótce policjanci powinni zakończyć czynności. Obydwa pojazdy trzeba będzie jeszcze odholować.

Podziel się informacją:


Komentarze

  1. mirek Sierpień 30, 2017 at 3:45 pm - Odpowiedz

    Jakby tam mało sygnalizatorów było… jak juz miszcz kierownicy zobaczy zielone to myśli, że zaraz wszystkie mu sie na zielono zapalą.

Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij