Reklama

Wielka Wymiana Kontaktów w Katowicach

G. Ż.
Po raz kolejny w Katowicach odbędzie się Wielka Wymiana Kontaktów. To spotkanie dla przedsiębiorców, podczas którego można nawiązać kontakty biznesowe. Wydarzenie odbędzie się 17 kwietnia w hotelu Novotel Centrum.

Spotkania podczas Wielkiej Wymiany Kontaktów podzielone są na trzy części – networkingową, merytoryczną oraz kolację VIP. Pierwsza część ma pomóc w zapoznaniu się. Druga to merytoryczne wykłady, na których występują trenerzy biznesu oraz przedsiębiorcy. Gośćmi specjalnymi w Katowicach będą Marta Kaim oraz Tomasz Stawiarz, którzy podzielą się swoją wiedzą z zakresu efektywnego budowania biznesu oraz inwestowania wypracowanego kapitału w nieruchomości. Na koniec goście VIP wezmą udział w uroczystej kolacji z prelegentami oraz organizatorami wydarzenia.

Udział w wydarzeniu kosztuje 59 zł lub 129 zł (pakiet VIP). Rejestrować można się TUTAJ.

Podziel się informacją:


Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij