Reklama

W niedzielę przedostatni koncert promenadowy

Redakcja
Cztery głosy, bas i perkusja. To w skrócie zespół The Feel Harmonic. Podczas swojego występu w Parku Kościuszki muzycy wykonają znane utwory w oryginalnych aranżacjach. W niedzielę o godz. 11. rozpocznie się przedostatni koncert promenadowy z cyklu „Od Bacha do Beatlesów”.  Jeśli pogoda nie dopisze, występ zostanie przeniesiony do siedziby Instytucji Miasto Ogrodów.

W repertuarze dzisiejszego koncertu znajdą się kompozycje G. Gershwina, J. Przybory, J. Wasowskiego i S. Wondera. Pogoda od rana nie napawa optymizmem. Dlatego jest duże prawdopodobieństwo, że koncert odbędzie się o godz. 11.30 w sali koncertowej Miasta Ogrodów (pl. Sejmu Śląskiego 2). Wstęp jest wolny.

Podziel się informacją:


Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij