Reklama

Trwa remont ulicy w centrum Katowic

Redakcja
Wymiana nawierzchni i chodników na jednej z ulic w Śródmieściu ma potrwać jeszcze kilka tygodni. Remont obejmie tylko fragment ulicy. Mieszkańcy będą musieli liczyć się z utrudnieniami.

Ciężki sprzęt wjechał na wąską ulicę w centrum miasta. Trwa remont ul. Zajączka. Obejmie on jedynie jeden z odcinków tej ulicy. Modernizację przejdzie fragment ulicy położony pomiędzy ulicą Poniatowskiego a ulicą Kościuszki. Dzięki remontowi wymieniona zostanie nawierzchnia, będą nowe chodniki i miejsca parkingowe. Jak informuje firma Silesia Invest, która wykonuje remont, dojazd do posesji będzie utrzymany. W zależności od postępu prac budowlanych w ul. Zajączka mieszkańcy będą mogli wjechać od ul. Kościuszki lub ul. Poniatowskiego. Od północnej strony ul. Zajączka została na razie zamknięta. Prace toczą się od zeszłego tygodnia i mają potrwać jeszcze kilka tygodni. Koszt inwestycji to 600 tys. zł. Zakończenie robót planowane jest na koniec marca. Jak informuje Silesia

Podziel się informacją:


Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij